لباس شخصی های صهیونیست + مجموعه تصاویر

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
پست: 820
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۶, ۱۱:۵۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4147 بار
سپاس‌های دریافتی: 2180 بار

لباس شخصی های صهیونیست + مجموعه تصاویر

پست توسط حسن2568 »

[HR] <!-- / icon and title --><!-- message -->
لباس شخصی های صهیونیست + مجموعه تصاویر
این چند عکس را ببیبنید تا بدانید کسانی که در عملیات‌های مبارزان فلسطینی کشته می‌شوند نه تنها 'مردم بی گناه و بی دفاع اسراییل' نیستند، بلکه یه مشت اشغالگرند که خودشان را برای کشتار مسلمانان تا به دندان مسلح کرده‌اند؛ یعنی همگی مردمان این منطقه نظامی و تفنگدارند.
مهدی بختیاری در جدیدترین مطلب وبلاگ «[External Link Removed for Guests]» به مسلح بودن تمام صهیونیست های ساکن سرزمین های اشغالی اشاره کرد و نوشت: همه می دانند که یکى از خصوصیات اصلی جامعه صهیونیستی ماهیت نظامى آن است. در این جامعه، همۀ زنان و مردان اسراییلى که قادر به حمل سلاح هستند موظف به انجام خدمت سربازى هستند..
در حقیقت از روز تاسیس رژیم نامشروع صهیونیستی در سال 1948 و حتی قبل‌تر از آن، سازمان‌های نظامى و شبه نظامى زیادی مانند هاشومیر (نگاهبان)، هاگانا (سازمان دفاعى یهودى)، بلماح (نیروهاى تهاجمى)، ارگون (سازمان نظامى ملى) و لیحى یا مبارزان آزادى اسراییل با هدف دفاع از شهرک‌هاى یهودى نشین در برابر حملات مبارزان تشکیل شد. برخی از آن‌ها سوی کشورهای مختلف از جمله انگلستان به عنوان گروه تروریستی شناخت شده‌اند. هر چند بعداً به دستور بن گوریون نخست وزیر و وزیر دفاع وقت اسراییل در یکدیگر ادغام شدند و نام «نیروی دفاعی اسرائیل» بر آن‌ها نهاده شد، اما این گروه‌ها تا به امروز با قدرت تمام کار خود را ادامه می دهند و از همان‌جا بود که اشغالگران خود را «ملت مسلح» نامیدند.
این که آن‌ها موضوع رو نه تنها کتمان نمی‌کنند، بلکه با افتخار هم اعلام کرده‌اند حاضرند برای دفاع از سرزمینشان (به خیال خود) دست به هرکاری بزنند و حتی مسلح هم بشوند چیز عجیبی نیست.
عجیب این است که برخی جاهلانی که در همه جای دنیا بویژه در کشور خودمان هم کم نیستند، کاسۀ داغ تر از آش شده‌اند و دفاع از این گروه‌های تروریستی را تکلیف و وظیفه خودشان می‌دانند!
خیلی پیش آمده وقتی با کسی صحبت می‌کنیم و به این مطلب اشاره می‌کنیم که «بابا این اشغالگرا از زن و بچشون گرفته تا پیرو پاتال‌هاشون برای کشتار مسلمونا مسلح هستند»، فریاد می زنند که «ای بابا این حرفا چیه می زنید»؟ و ...
من هیچ وقت نفهمیدم و نخواهم فهمید که این گونه آدم‌ها با چه استدلال و منطقی (خواسته یا ناخواسته) از این آدم‌کش‌های حرفه‌ای حمایت می‌کنند. این پست هم دقیقا برای همین نوشته شده که بگه «بابا جون! یه کم دقت کنید ببینید اونا خودشون دارن با افتخار اعلام می‌کنند که ما ملت مسلح هستیم»، حالا چرا شما کاسه داغ تر از آش شده‌اید؟
این چند عکس را ببیبنید تا بدانید کسانی که در عملیات‌های مبارزان فلسطینی کشته می‌شوند نه تنها «مردم بی گناه و بی دفاع اسراییل» نیستند، بلکه یه مشت اشغالگرند که خودشان را برای کشتار مسلمانان تا به دندان مسلح کرده‌اند؛ یعنی همگی مردمان این منطقه نظامی و تفنگدارند.
  تصویر
تصویر
تصویر 


 تصویر 


 تصویر 


 تصویر 


 تصویر
مرتیکه معلوم نیست چه جونوریه؟ همجنس‌بازه یا ... ولی در هر حال مسلحه!


تصویر
پیر و جوون اشغالگران مسلحند، باور کنید


تصویر
وقتی همشون مسلح باشن این جوجه صهیونیست هم میاد به یه بانوی مسلمون اینطوری بی‌حرمتی میکنه دیگه!


تصویر
اونا سگهاشون رو هم برای مقابله با مسلمونا تربیت کردن، ما کجای کاریم؟


تصویر ***
روزی امام سفر کرده انقلاب گفت: «مملکتی که 20 میلیون جوان دارد باید 20میلیون تفنگدار و 20میلیون ارتشی داشته باشد»
نمی دونم چرا هیچ وقت این تدبیر امام(ره) رو جدی نگرفتیم!
شاید بگید تشکیل بسیج برای همینه ولی خداوکیلی ببینیم بسیج چقدر اون حرف امام رو جامه عمل پوشاند؟
هیچ کس در اخلاص و زحمات مسئولان بسیج در مقاطع مختلف شک نداره ولی آیا واقعا همه جوانان ما تفنگدار که هیچی، اصلا بلدن تفنگ دست بگیرن؟
چند نفرشون تا حالا مثلا میدون تیر رفتن؟
اونایی که رفتن چقدر آموزش اساسی دیدن؟
هسته‌های مقاومت حزب‌الله که امام(ره) گفت چی شد؟
همین تعداد گردان‌های رزمی بسیج در قالب گردان‌های عاشورا و الزهرا(س) کافیه؟
فکر می کنم امام(ره) با اون جمله فرمودند که همه، یعنی اگر 20 میلیون نفر جوون داریم، 20 میلیون تفنگدار باید داشته باشیم، اگر جوونا 40 میلیون نفرند، 40 میلیون تفنگدار و...
قبول دارم که در جاش اگر لازم باشه، کم نداریم جوونایی که حاضرند حتی جونشون رو برای دفاع از مملکت و دینشون بزارن ولی ما چه کردیم؟
یاد حرف حاج سعید قاسمی افتادم که یه روز گفت «ما بسیجی ماشه چکون می خواهیم نه بسیجی قطره چکون»!
اشاره ایشون به برخی پروژه‌هایی! بود که توش بسیجی‌ها رو به کار می‌گرفتند مثل شرکت در طرح واکسیناسیون، جمع آوری زباله از کوه‌ها و در و دشت، ساخت و ساز در مناطق مختلف کشور و...
البته همه قبول داریم که قطعا بسیج باید در بسیاری از این فعالیت‌های اجتماعی در کشور مثل سازندگی و محرومیت‌زدایی شرکت داشته باشه و رهبر عزیز انقلاب هم بر این موضوع فراوان مهر تایید زدند ولی آیا در کنار این فعالیت‌ها، اون وجهه بسیج یعنی همون «بسیجی ماشه چکون» یا اونی که امام گفت «تفنگدار» هم به اندازه شرکت بسیجی‌ها برای مثلا پاکسازی کوه‌های درکه و دربند جدی گرفته شد؟

[External Link Removed for Guests]
_______________________________---
به نقل از ایران و امریکا
باآزمايش hla وثبت نام در پايگاه پيوند مغز استخوان كشور در بيمارستان شريعتي شانس زندگي را در بيماران سرطان خون و... افزايش دهيد [External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”