راز خودروهای رویایی «میراث ترون» + عکس

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 983
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۷, ۱۲:۰۵ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

راز خودروهای رویایی «میراث ترون» + عکس

پست توسط @lirez@ »

اکران جهانی فیلم سه‌بعدی «میراث ترون» آغاز شده و آن‌چه در تیزرهای این فیلم به چشم آمده، خودروهای رویایی است که طراحی چشمگیر و نورهای به‌کار رفته در آن، زیبایی بی‌نظیری را تداعی می‌کنند.

بی‌بی‌سی در گفتگویی کوتاه با دانیل سیمون، جزئیات بیشتری از این خودروها را جویا شد. سیمون طراح خودروهای مفهومی است و قبل از آن‌که برای طراحی خودروهای آینده ترون استخدام شود، خودروهای لوکس بوگاتی را طراحی می‌کرد. او هنوز هم مانند کودکان، ساعت‌ها نقاشی می‌کشد و این کار را شغل رویایی خود می‌داند.

البته او معتقد است این طراحی‌ها به دنیای واقعی نخواهند آمد و فقط در دنیای کامپیوتری کاربرد خواهند داشت، چرا که بسیاری از آن‌ها بیشتر جنبه سرگرمی و خیال‌انگیر دارند. در عین حال، او سعی می‌کند که کارهایش خیلی پر زرق و برق نشود چرا که در این صورت طراحی‌های او عمر زیادی نخواهند داشت.

یکی از علاقه‌مندی‌های او نیز چرخ‌های نوری است. البته در این بین نباید لایت رانر، جت‌ها و هواپیماها را نیز فراموش کرد چرا که طراحی آن‌ها بسیار جالب است. چرخ‌های حبابی نیز از دیگر علایق او به شمار می‌روند که بسیار زیبا و شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند، اما ساخت آن‌ها بسیار مشکل است.

افسوس که این خودروها و موتورها فقط در دنیای مجازی قابل تصورند. در آن‌ دنیاها این وسایل بهترین خواهند بود، اما در دنیای واقعی شاید هیچ استفاده‌ای نداشته باشند!

 تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر 
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”