زنی که به بن لادن پیشنهاد رابطه نامشروع داد+عکس

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 173
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۹, ۸:۵۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 81 بار
سپاس‌های دریافتی: 560 بار

زنی که به بن لادن پیشنهاد رابطه نامشروع داد+عکس

پست توسط شترگاو پلنگ »

     
تصویر

<>یکیاز مهمترین اتفاقاتی که در زندگی بن لادن افتاد و مورد تحلیل بسیاری ازرسانه های غربی قرار گرفت پیشنهاد "ایلونا استالیر" مدل سرشناس ایتالیاییبه بن لادن برای برقراری رابطه جنسی به منظور گسترش صلح در دنیا بود.<> <> 
بهگزارش ایران دیپلماتیک، ایلونا استالیر مدل سرشناس ایتالیایی پیش از حملهاخیر آمریکا به عراق در سال 2003 میلادی به صدام حسین دیکتاتور سابق اینکشور پیشنهاد خود فروشی کرده بود و آنرا عامل عدم وقوع جنگ اعلام کرد. اوپس از حمله آمریکا و بازداشت صدام طی اظهاراتی گفته بود: اگر صدام پیشنهادمرا رد نمی کرد، هیچگاه به چنین سرنوشتی دچار نمی شد. با نگاهی گذرا بهرسوایی های جنسی جنجال برانگیز طی چند سال اخیر، می بینیم که نام تعدادیاز سیاستمداران مختلف جهان در رأس چنین خبرهایی قرار داشته و جنجال هایرسانه ای تکان دهنده ای را به وجود آورده اند.
رسوایی جنسی در غرب
درکشورهای غربی نیز برخی رسوایی های جنسی رخ داده که گریبانگیر چهره هایسیاسی شده است. برای نمونه جان میجر نخست وزیر پیشین بریتانیا به مدت چهارسال با ادوینا کاری وزیر بهداشت خود رابطه نامشروع و پنهانی داشت.دیویدبلانکیت وزیر کشور سابق بریتانیا نیز به مدت سه سال با کمبرلی کوین رابطهپنهانی داشت. رسانه ای شدن رسوایی او، به استعفای وی منجر شد. پل ولفویتزمعاون وزیر دفاع سابق آمریکا که یکی از طراحان جنگ عراق و نیز رئیس بانکجهانی بوده، با یکی از کارکنان این بانک چندین سال رابطه پنهانی داشت.
بیلکلینتون رئیس جمهور سابق آمریکا نیز از اینگونه رسوایی مستثنی نبود.شهردار سابق نیویورک نیز حدود یک ماه پیش در پی چنین رسوایی از پست خوداستعفا کرد. موشه کاتساف رئیس سابق رژیم اشغالگر قدس نیز تاکنون چندین باربه اتهام تجاوز به یکی از کارکنان دفترش در زمان ریاست جمهوری، به دادگاهمراجعه کرده است.

نتیجه روابط جنسی نامشروع "فرانسوا میتران" رئیسجمهور پیشین فرانسه با یکی از دوستانش در سال 1973 میلادی، دختری به نام"مازارین" بود. "الینا فرناندز ریویلتا" نیز نتیجه رابطه پنهانی "فیدلکاسترو" رهبر سابق کوبا با دوستش "ناتی ریویلتا" بود. دختر "کاسترو" درسال 1993 میلادی به آمریکا گریخت و اکنون به یکی از سرشناس ترین منتقدانپدرش و دولت کوبا تبدیل شده است. "هوگو چاوز" رئیس جمهور ونزوئلا نیز حدودنه سال با "هیرما مارکس من" تاریخدان جوان رابطه جنسی نامشروع داشت. نام"جان اف کندی" رئیس جمهور پیشین آمریکا نیز پس از برقراری رابطه نامشروعبا "مرلین مونرو"، مدتی تیتر اخبار جنجالی رسانه های جهان بود.
روزنامهصهیونیستی معاریو نیز پس از کنفرانس خزان زده آناپولیس اعلام کرد رابطهمیان "تزیپی لیونی" وزیر خارجه صهیونیستی با "کاندولیزا رایس" وزیر خارجهآمریکا پس از این کنفرانس به بالاترین حد خود رسید. این خبر ما را به یادکتاب "زن راز: کاندولیزا رایس و ابداع میراث بوش" انداخت. "گلن کوسلر"روزنامه نگار سرشناس آمریکایی در این کتاب وزیر خارجه آمریکا را به همجنسباز بودن متهم کرد.


روابط جنسی سران عرب
زندگیخصوصی مقامات سیاسی جهان عرب همواره پنهانی و بسیار محرمانه بوده و اینمسأله باعث شده که شایعاتی در مورد اینگونه روابط از سوی رسانه های خبریجهان اعلام شود اما بی شک تمام خبرهایی که در این زمینه توسط رسانه هامنتشر می شود شایعه نیست بلکه صفحات تاریخ از داستان حرمسراهای شاهان عربدر عصور مختلف پرده برمی دارد. بی شک چنین حرمسراها و روابط نامشروعی نیزامروزه پشت دیوارهای بلند قصر پادشاهان عرب وجود دارد که آنان همه اینداستانها را با خود به گور می برند و به داستان دیگری در تاریخ تبدیل میکنند.
"میخائیل یوسف" روزنامه نگار لبنانی که در آلمان اقامتدارد در این باره می گوید: لبنان همواره از دهه های پنجاه و شصت قرن گذشتهمیلادی، دختران زیبای خود را برای شاهزادگان عرب کشورهای حوزه خلیج فارسمی فرستاد.
تصویر
ناگفتهنماند که در همان زمان در لبنان نیز بسیاری از چهره های سیاسی روابطپنهانی و نامشروعی داشتند. در این مورد می توان به داستانی که با نام"رسوایی عفاف" شهرت یافت، اشاره کرد. در آن داستان خانه فسادی در یکی ازمناطق شهر بیروت شناسایی شد. نیروهای امنیتی و پلیس که برای پاکسازی بهخانه مذکور رفتند، پس از ورود به آنجا با چندین تن از چهره های سرشناسسیاسی و دولتی روبرو شدند. این مسأله به رسوایی جنجالی و جهانی تبدیل شدبه همین دلیل "کمیل شمعون" رئیس جمهور وقت لبنان از رسانه خواست که به هیچوجه نامی از این سیاستمداران بیان نشود زیرا از بلندپایه ترین مقامات دولتوی محسوب می شدند. پس از این حادثه داستان "مشیر عبدالحکیم" از فرماندههان بلندپایه ارتش مصر که یکی از سران انقلاب 23 جولای 1952 نیز بود، بهدلیل داشتن رابطه جنسی با "رلنتی عبدالحمید" که بعدها با وی ازدواج کرد،به جنجالی رسانه ای تبدیل شد. وی پس از این رسوایی به درخواست "جمالعبدالناصر" رئیس جمهور پیشین مصر، کم کم از سیاست کناره گیری کرد.
باخواندن کتاب "من پسر صدام بودم" نیز می توان به روابط بی حد و مرز "عدیصدام حسین" فرزند دیکتاتور سابق عراق پی برد. پایگاه الکترونیکی "عربتایمز" نیز در سال 2000 میلادی خبری مبنی بر ارتباط پنهانی "رانیاعبدالله" همسر پادشاه اردن با یک فرانسوی را منتشر کرد که در زمان خود درجهان عرب جنجال برانگیز شد. این سایت در ادامه از همجنس بازی "سلطان قابوسبن سعید" پادشاه سلطنت عمان پرده بر می دارد.

روابط نامشروع سیاسی

"کریستوفدی بوا" و "کریستوف دی لوار" دو روزنامه نگار سرشناس فرانسه نیز سالها پیشکتابی جنجالی به نام "روابط نامشروع سیاسی" تألیف کردند و در آن به روابطپنهانی و نامشروع سیاستمداران فرانسویی در طول تاریخ پرداختند. این دوروزنامه نگار در کتاب خود زندگی بیش از 200 سیاستمدار فرانسویی را که درچنین مسائلی رسوا شدند را بررسی کرده اند.
 
 [FONT=Times New Roman]هرگز نخواب کوروش ، ای مهر آریایی / بی نام تو وطن نیز ، نام و نشان ندارد  
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”