جسد رهبر القاعده در دهان کوسه + تصاویر عجیب

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 173
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۹, ۸:۵۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 81 بار
سپاس‌های دریافتی: 560 بار

جسد رهبر القاعده در دهان کوسه + تصاویر عجیب

پست توسط شترگاو پلنگ »

     
تصویر

پساز آنکه یک مقام آمریکایی از انداختن جسد اسامه بن لادن به دریا خبر داد،سوالات بسیاری درباره صحت خبر مرگ رهبر القاعده مطرح شد و هم اکنون شبکهخبری سی ان ان در ادامه خبرسازی خود یک فیلم ویدئویی را منتشر کرد که نشانمی دهد یک کوسه جسد بن لادن را می خورد 
پساز انتشار خبر پرتاب جسد رهبر القاعده به دریا، یک رسانه غربی در ادامهبهره برداری تبلیغی با پخش یک فیلم ویدئویی مدعی شد جسد بن لادن در دهانیک کوسه است.

بهگزارش البرزنیوز به نقل از مهر پس از آنکه "باراک اوباما" رئیس جمهوریآمریکا از کشته شدن رهبر القاعده در عملیات نیروهای آمریکایی در پاکستانخبر داد، هر روز گزارشهای ضد و نقیضی درباره مرگ اسامه بن لادن منتشر میشود.
 تصویر 

گفتهمی شود در عملیات نیروهای آمریکایی که در نیمه شب دوشنبه انجام شد و 38دقیقه به طول انجامید یگان ویژه نیروی دریایی آمریکا موسوم به Navy Sealsمتشکل از 6 تفنگدار به خانه بن لادن در ابت آباد یورش بردند و او را کشتند.


 تصویر 

براین اساس زمانی که نیروهای آمریکایی در حال ترک خانه مذکور بوده اند، بنلادن در اثر برخورد گلوله به سر و سینه اش کشته شده است. نظامیان آمریکاییپس از کشتن بن لادن، جسد وی را با بالگرد از این مکان خارج کردند.
 تصویر 

امادر این بین خبری که دوشنبه گذشته منتشر شد و شگفتی همگان را به دنبالداشت، پرتاب جسد رهبر القاعده در دریا بود. گویا سرنشینان بالگرد پیش ازرسیدن به ناوآمریکایی اقدام به پرتاب جسد بن لادن به درون دریا کرده اند.این در حالی است که دلایل ارائه شده از سوی آمریکائی ها برای انجام اینعمل عجیب، به هیچ وجه قانع کننده نیست.
 تصویر 

پساز آنکه یک مقام آمریکایی از انداختن جسد اسامه بن لادن به دریا خبر داد،سوالات بسیاری درباره صحت خبر مرگ رهبر القاعده مطرح شد و هم اکنون شبکهخبری سی ان ان در ادامه خبرسازی خود یک فیلم ویدئویی را منتشر کرد که نشانمی دهد یک کوسه جسد بن لادن را می خورد.
 تصویر 

سی ان ان همچنین تصاویری را منتشر کرد که نیروهای آمریکایی را درحال تماشای این ویدئو نشان می دهد.
 تصویر 

این فیلم ویدئویی همچنین کشتی های آمریکایی را در هنگام انداختن جسد بن لادن به دریا نشان می دهد.
 تصویر 

سیان ان همچنین خبر داده که اثر سوختگی و کبودی روی جسد بن لادن دیده می شودو چشم چپ رهبر القاعده سیاه است، این درحالیست که این تصویر شفاف نبوده ومشخص نیست که آیا جسد فردی که در کام کوسه است جسد بن لادن می باشد یا نه؟
 
 [FONT=Times New Roman]هرگز نخواب کوروش ، ای مهر آریایی / بی نام تو وطن نیز ، نام و نشان ندارد  
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”