بیگانه های فضایی قصد از بین بردن فناوری ویمانا را دارند

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
پست: 73
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 197 بار
تماس:

بیگانه های فضایی قصد از بین بردن فناوری ویمانا را دارند

پست توسط ramtin7777 »

[FONT=verdana,geneva,sans-serif] [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]طلاعیه های متواتر از تعطیلی فرودگاهها به علت افت فشار برق ، سپس ارسال پیام کمک اضطراری از یک کشتی کروزبه علت نقص فنی قطع برق، منفجر شدن ترانسفورماتور ها در شهرستانهای مختلف در چند روز گذشته، بعضی بر این باورند که هنگامیکه این تمرکز انرژی به حد کافی برسد ، یک انفجار انرژی شبیه به اثر
EMP
انرژی هسته ای رخ خواهد داد .
 

[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]یکی از قابل توجه ترین نوشته ها در این زمینه ازامریکاست که مهمترین امکانات فضایی را دارد . (سازمان ملی هوانوردی و فضا ناسا و اقع در فرودگاه بین المللی فورت ورث ) تکزاس ممکن است هفته گذشته با هدف از بین بردن فن اوری حمل و نقل خود از طرف بیگانگان فضایی مورد حمله قرار گرفته باشد . به قصد از بین بردن ویمانا ، تکنولوژی حمل و نقلی که توسط نیروهای نظامی امریکا در افغانستان کشف شد . 
[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif][External Link Removed for Guests] 
[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]نکته مهم و قابل توجه در مورد ویمانا تکنولوژی آن است . این هواپیمای مرموز مدتهاست که یک ماشین پرنده مشهور اساطیری است که در حماسه های سانسکریت باستان وجود داشته . پیش از اخرین بهم ریختگی زمین که ادعا میشود بواسطه تسلیحاتی شبیه به بمب های اتمی امروزه اتفاق افتاده است . 
 [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]تصویر  

[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]ویمانا ، ماشین پرنده اساطیری ، در اساطیر باستانی هند بخوبی توصیف شده است . در متون هند باستان غالبا به این ماشینهای پرنده استناد شده است . نحوه استفاده از انها در جنگ بخوبی شرح داده شده است . انها علاوه بر اینکه میتوانستند در جو زمین پرواز کنند ، قادر به سفر به فضا و اعماق ابها نیز بوده اند . 
[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif][External Link Removed for Guests] 
[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]رامایانا ، ویمانا را به صورت دوعرشه توصیف میکند . مدور (استوانه ای) هواپیما با پنجره ها و گنبد که با سرعت باد و صدای ملودیکی پرواز میکند .(با سر و صدای دلکش ؟)متون باستانی هند در مورد ویمانا بسیار متعدد هستند و در چندین کتاب ذکر شده اند .اقوام کهن هند ، خودشان کتابچه های راهنمای کامل پرواز نوشته اند که در ان اساسا چهار نوع ویمانا وجود دارد :
:
Vimana
Shakuna،
Vimana
Sundara
،
Vimana
Rukma
و
Vimana
Tripura
.
 

 • [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]راز ساخت هواپیمایی که نخواهد شکست . قطع نخواهد شد. اتش نخواهد گرفت و نابود نمیشود. 
 • [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]راز ساخت هواپیماهای بی حرکت 
 • [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]راز ساخت هواپیماهای نامرئی 
 • [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]راز شنیدن مکالمات و صداهای دیگر دی هواپیمای دشمن 
 • [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]راز دریافت تصاویر از داخل هواپیمای دشمن 
 • [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]راز مشخص کردن مسیر برخورد هواپیماهای دشمن 
 • [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]راز ازبین بردن هوشیاری افراد دشمن 
 • [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]راز از بین بردن هواپیمای دشمن 
 [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]تصویر  

[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]توضیحات و شرح جرئیات اشکال و اندازه های مختلف ویماناها در وداها 

 • [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]در وداها : خورشید و ایندرا و چند خدایان ودیک دیگربا پرواز ارابه های چرخ دار کشیده شده توسط حیوانات معمولا اسب جابجامیشوتد . (اما خدای ودیک با ارابه پوسان توسط بز کشیده میشود ) . 
 • [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]
  agnihotra –
  vimana با دو موتور . (اگنی به معنی اتش در سانسکریت است )
   
 • [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]
  gaja –
  vimana با موتور بیشتر (گاجا به معنی فیل در سانسکریت است )
   
 • [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]انواع دیگر ویمانا با نامهای دیگری مانند مرغ ماهیخوار و لک لک گرمسیری و سایر حیوانات نامگذاری شده اند . 
[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]کلمه ویمانا از زبان سنسکریت می آید و به نظر میرسد
vi – mana
به معنی از هم جدا یا سنجیده شده باشد
 

[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]در مورد وسایل نقلیه پروازی آنچه ما میدانیم همانست که در منابع هند باستان ذکر شده است .متون نوشته شده ای که از لابلای اعصار به مارسیده است . شکی نیست که بسیاری از این متون معتبر وجود دارد . 
[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]آشوکا چینی برخی از اسناد سانسکریت را در لهاسا و تبت کشف کرد و به دانشگاه چاندریگار ارسال کرد .دکتر روت رینا از دانشگاه گفت مدارکی که جدیدا کشف شده اند شامل دستورالعملهایی برای ساخت سفینه میان ستاره ای میباشند . 
[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]او گفت : روش انها با استفاده از نیروی محرکه ضد گرانشی است و بر اساس یک سیستم انالوگ از
laghima
قدرت ناشناخته ازترکیب موجود در ساختار فیزیولوژیکی انسان ، یک نیروی گریز از مرکز به اندازه کافی قوی برای خنثی کردن جاذبه گرانش .طبق نظر یوگی های هندو ،
laghima
قدرتی است که شخص را قادر میسازد تا شناور شود . هیچ شکی نیست که ویماناها به طریقی ضد جاذبه زمین شده بودند . پرواز عمودی داشتند و قادر بودند در هوا معلق بمانند مثل یک بالن یا هلی کوپتر مدرن .
 

[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]دکتر رینا گفت
:
با توجه به این سند که تصور میشود هزاران سال قدمت دارد ، با این ماشینها که در متن به نام
Astras
نامیده میشوند ، ممکن است هندیهای باستان فرستاده شده باشند ، به هر ستاره ، جدا از دیگر مردمان موجود در ان ستاره .
 

[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]نسخه های خطی همچنین راز
antima
کلاهی برای نامرئی شدن و
garima
چگونه به سنگینی کوه سرب شویم. را اشکار میکنند .
 


[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]طبق معمول ، دانشمندان هند این متون را خیلی جدی نگرفتند ، اما پس از انکه چین اعلام کرد بخشهایی از این اسناد دارای اطلاعات خاصی هستند که به مطالعه در برنامه فضاییشان به انها کمک خواهد کرد ،نظر مثبتی در مورد محتوای انها پیدا کردند. این یکی از اولین اعترافات دولت به تحقیق در مورد
anti-gravity
ضد جاذبه بود.
 

[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]عجیب انکه ، دانشمندان روسی، در غارها در ترکستان و صحرای گوبی کشفیاتی کرده اند که به عنوان "ابزار قدیمی مورد استفاده در عبور و مرور وسائل نقلیه کیهانی " نام گذاری کرده اند . این دستگاهها اشیاء نیم کره ای از شیشه یا چینی هستند که به یک مخروط بایک قطره جیوه در داخل ان ختم میشوند . 
[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]متاسفانه ویماناها ، مانند اکثر اکتشافات علمی |، در نهایت برای جنگ استفاده شد . 

[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]مدارک اثبات انفجار هسته ای باستانی 

[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]مهاباراتا ، حماسه بزرگ هند باستان شامل افسانه های متعددی در مورد نیروی قدرتمندی از سلاحی مرموز است. 
[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]اکتشافات باستان شناسی که نزدیک شهر هندی موهنجودارو از سال ۱۹۰۰ شروع شده است نشان دادند انجا ویرانه های یک شهر باستانی بسیار بزرگ است . 
 [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif][External Link Removed for Guests]  

[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]باستان شناسان ازیافته های خود بسیار شگفت زده شدند زیرا نتایج تجزیه و تحلیل از فاجعه در شهر بسیار غیر منتظره بود. در حالی که زمان زیادی از طرح اخرین نظریه شکفت انگیر
Davneport and Vincenti
نگذشته بود . آانها اظهار داشتند شهر کهن با انفجارهای هسته ای ویران شده است . آنها قشر های بزرگی از خاک رس و شیشه سبز یافتند . باستان شناسان بر این باورند که خاک رس در دمای بالا با شن و ماسه ذوب شده و بعد از آن بلافاصله سرد وسخت شده است .
 

[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]مشابه این قشر شیشه ای سبز را میتوان در بیابانهای نوادا بعد ازهر انفجار هسته ای یافت . یکصد سال از کاوش در منطقه موهنجودارو میگذرد. آخرین تجزیه و تحلیلها نشان داد قطعاتی از شهر باستانی با درجه حرارت بالا ذوب شده بوده که کمتر از ۱۵۰۰ درجه سانتی گراد نیست .محققان همچنین نقطه مرکزی حادثه را یافتند . جایی که تمام خانه ها مسطح شده بودند. ازشدت تخریب به سمت حومه شهر کاسته میشود. ده ها تن اسکلت در این منطقه یافت شده است . همچنین مقدار رادیو اکتیو ۵۰ برابر مقدار نرمال میباشد . 
 [FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]تصویر  

[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]شاکونا ویمانا 
[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]در پایان ، چرا بازدید نژادهای بیگانه از زمین ما ادامه دارد ؟ به خصوص مناطق هسته ای و استراتژیک مورد نظر خاصشان ؟ یکی از دلایل ممکن است این باشد که از دستیابی ساکنین زمین به استفاده از فناوری ویمانا جلوگیری کنند . از آنجا که ما ساکنین زمین اماده استفاده از این فناوری نیستیم ، اگر ما میخواهیم از این تکنولوژی استفاده کنیم ، تکرار تاریخچه باستانی برای خود و منجر به جنگ جهانی و فاجعه است . 
[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]منبع : [External Link Removed for Guests] 

[FONT=trebuchet ms,helvetica,sans-serif]هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس [External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]مجاز می باشد. 
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1407
تاریخ عضویت: جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵, ۱:۳۱ ق.ظ
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

Re: بیگانه های فضایی قصد از بین بردن فناوری ویمانا را دارند

پست توسط airplane »

دوستان سلام


عزیزان بهتره که قبل از باور کردن این قبیل مسائل یه دوره کامل اشنایی با فراماسونری رو بگذرونند.کتابهاش از اینترنت قابل دانلود هستن.اونوقت می فهمید که چرا دارن بعضی از مو جودات رو به جای ادم فضایی به ما غالب می کنن.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود


برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید


[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت 
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”