پاسخ سرلشکر سلیمانی به خط و نشان کشیدن آمریکا:‌ این تهدید نی

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 228
تاریخ عضویت: جمعه ۳ آبان ۱۳۸۷, ۱۰:۱۹ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 230 بار
سپاس‌های دریافتی: 542 بار

پاسخ سرلشکر سلیمانی به خط و نشان کشیدن آمریکا:‌ این تهدید نی

پست توسط reza_glb »

  [External Link Removed for Guests]   [BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]سردار سلیمانی با اشاره به اینکه آزموده را آزمودن خطا است و شیشه را که بشکنید، تیزتر می‌شود، تصریح کرد: تهدید کردن این ملت پس از 30 سال، حماقت است.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE]
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تهدیدهایی که از سوی برخی مسوولان امنیتی آمریکا راجع به ترورش صورت گرفته است پاسخ داد.

به گزارش عصرایران سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در پاسخ به این تهدیدهای تروریستی گفت: [COLOR=#0000cd]این تهدید نیست، کمک به شوق قدیمی (شهادت) است ؛ برای فرزند دورافتاده از مادر، هزاران نفر در شوق شهادت اشک می‌ریزند.  

 تصویر 
وی که درمصلای امام علی (ع) کرمان سخن می گفت افزود:زمانی که امام خمینی (ره) در وصیتنامه خود می‌فرماید، "جان من فدای ملتم"، جان من به عنوان یک سرباز کوچک چه ارزشی دارد.

فرمانده سپاه قدس تصریح کرد: اگر میلیون‌ها نفر در راه آرمان‌هایی مانند مذهب، دین، ‌پیامبر و راه امام حسین (ع) ـ‌ که هر کدام به تنهایی افتخار شهادت دارد ـ‌ شهید شوند، ‌ارزشمند است.


سردار سلیمانی سپس این دعا را خواند :" خداوندا شهادت در راه خودت را به دست دشمنان دینت نصیب من بگردان "‌و از حاضران خواست آمین بگویند.

چندی پیش برخی مقامات سیا و نیز نمایندگان کنگره آمریکا فرمانده سپاه قدس را به ترور و حذف فیزیکی تهدید کرده بودند.

سردار سرلشگر قاسم سلیمانی در ادامه به تحلیل وقایع منطقه پرداخت و گفت: آنچه که امروز در منطقه ما اتفاق افتاد و یا در حال اتفاق است‌ در 200 سال گذشته بی‌سابقه و در آینده فراتر از منطقه ما روی می‌دهد.

وی با اشاره به علت‌ها و انگیزه‌هایی که موجب تهدیدات آمریکا و عصبانیت آنها است، ابراز داشت: آنها در مکان‌های مختلف بدون اینکه در دنیا اتفاق و حادثه‌ای در اطراف آنها روی داده باشد، عصبانیتی از خود بروز می‌دهند و به شدت عصبانی و نگران هستند و حرف‌های نامربوطی را به زبان جاری می‌کنند.

سلیمانی افزود: آن چیزی که طی 10 سال گذشته در منطقه ما روی داده است، جنگ تقریبا بی‌سابقه در دنیا به شمار می‌رود، زیرا جنگ بدون دشمن آشکار بود و دشمن واضحی نداشت.

وی عنوان کرد: بدون اینکه هجوم و تهدیدی علیه غرب و آمریکا وجود داشته باشد، آنها جنگی را بر منطقه ما وارد و آغاز کردند و آمریکا، این افعی چند سر هولناک از داخل لانه خود بیرون آمد و وارد منطقه خاورمیانه و محدوده جهان اسلام شد.

این یادگار دوران دفاع مقدس گفت: آمریکا جنگی را شروع کرد که هیچ مرز مشخصی ندارد و هیچ دولت و ارتشی در مقابل آن نبود.
سلیمانی با بیان اینکه آمریکا بیش از 2.5 میلیون سرباز آمریکایی طی 10 سال گذشته به دفعات گوناگون و بهانه‌های واهی و به اسم تروریسم وارد منطقه خاورمیانه کرد، اظهار داشت: هدف آنها ملت‌ها، فرهنگ و آرمان‌های ملت‌های مسلمان منطقه بود.
وی افزود: آنها ده‌ها هزار زره‌پوش، هزاران فروند هواپیما و هلی‌کوپتر وارد منطقه کردند و حدود 3 تریلیون دلار خرج این جنگ‌ها کردند و چهار جنگ مهم را به منطقه تحمیل کردند.

سلیمانی با اشاره به اینکه این جنگ‌ها عجیب بودند، گفت: در هیچ کدام از جنگ‌هایی که در کشورهای عراق، افغانستان، لبنان و فلسطین روی داد، دولت و ارتشی مواجه با حملات آنها نبود و فقط ملت‌ها بودند.
وی با بیان اینکه آمریکا جنگ پرهزینه و سنگینی را به منطقه وارد کرد، تصریح کرد: آنها قوانینی را استفاده کردند که از کانال‌هایی که خودشان در دنیا به اسم حقوق بشر و تروریسم درست کرده بودند به دست آمده بود و دولت‌ها و کشورها را وادار به همکاری با خود کردند.
سلیمانی با اشاره به رعبی که آمریکا بر جهان حاکم کرد، بیان داشت: در سراسر جهان هیچ‌گاه خوف و رعبی که آمریکا بر دنیا حاکم کرد را شاهد نبوده‌ایم.

فرمانده لشکر 41 ثارالله در دوران دفاع مقدس عنوان کرد: آنها به کانون‌های مهم بی‌خطر و بدون هویت‌های نظامی و امنیتی از جمله کانون‌های فرهنگی مانند مساجد، خانواده، دانشگاه‌ها، روحانیان و علما حمله کردند.
سلیمانی ابراز داشت: بر مبنای آمارهایی که ما داریم، بیش از 2 میلیون انسان در این 10 سال کشته و زخمی شدند، 10 هزار نفر معلول بدون چشم، دست و پا و با نقص عضو در چهار کشور وجود دارد.

وی با بیان اینکه هزاران کودک و اطفال عجیب در اثر به کارگیری سلاح‌های ممنوعه که در جنگ‌ها با نامردانگی و ظالمانه در مقابل ملت‌های مظلوم و بدون سلاح به کار گرفتند، متولد می‌شوند، عنوان کرد: آنها صدها هزار زن جوان را بی‌سرپرست کردند و 10 هزار کودک را کشتند.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به آمریکایی‌ها اذعان داشت: روزی که وارد عراق شدید، ملت این کشور ساکت، اما آگاه و هوشیار بودند.

سلیمانی تصریح کرد: ملت عراق امروز برای رفتن شما جشن می‌گیرند و به تعبیر خودتان شما را با تیپا از عراق بیرون کردند.
وی در پاسخ به این پرسش که چرا امروز آمریکا که فکر می‌کرد، ناجی عراقی‌ها است با تیپای این ملت از این کشور خارج می‌شود، بیان داشت: این اتفاق در اثر آن ظلم و فرهنگ وحشیانه‌ای بود که شما در داخل این کشورها اعمال کردید.

سلیمانی تصریح کرد: امروز دنبال چه مسببی می‌گردید، آیا مسبب این امر یک فرد است، آیا مسبب چنین تلاش شکست خورده‌ای فقط ملت ایران است.
این یادگار دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: مسبب اصلی شکست آمریکا فرهنگ حاکم بر سیاستمداران آمریکا است، سیاستمداران نالایقی که آبروی مسیحیت را بردند.

وی با تأکید بر اینکه حرکت‌هایی که سربازان و ژنرال‌های آمریکایی در کشورهای اسلامی از خود بروز دادند، آبروی مسیحیت را برد، بیان داشت: فکر می‌کنید، ملت‌های منطقه مدافع شما هستند.

سلیمانی با اشاره به اینکه امروز یک ایران وجود ندارد که یک ایران تهدید شود، عنوان کرد: امروز در منطقه چند ایران بزرگ متولد شده است، امروز مصر ایران است، چه قبول کنید و چه قبول نکنید.

وی با بیان اینکه دورویی خود با مبارک را در دوران انقلاب اسلامی برای ما به کار بردید و در برخورد با شاه، سگ دست‌آموز خودتان هم همین سیاست را انجام دادید، ابراز داشت: مبارک دوست صمیمی شما بود و امروز در قفس نظاره‌گر او هستید.

سلیمانی با تأکید بر اینکه ملت مصر ملت دوم ایران است، عنوان کرد: ملت مصر ایران ثانی است، چه قبول کنید و چه قبول نکنید.
وی با بیان اینکه شما کجا را تهدید می‌کنید، ابراز داشت: شما که دست قذافی را به خاطر نفت وقیحانه می‌بوسیدید و با دورویی سعی کردید، خودتان را شریک سقوط دست‌پرورده خودتان کنید، بدانید که امروز لیبی، یمن و بحرین، ایران دیگری است.

سلیمانی با اشاره به اینکه آزموده را آزمودن خطا است و شیشه را که بشکنید، تیزتر می‌شود، تصریح کرد: تهدید کردن این ملت پس از 30 سال، حماقت است و امروز ملت‌های بزرگی در مقابل شما صف کشیده‌اند.
وطـــن یعنــی اذان عشـــق گفتــن ***
وطــن یعنــی غبـار از عشـق رفتــن[COLOR=#000000] *** 
وطــن یعنــی[COLOR=#d8d8d8] هـدف یعنی شهامت *** 
و[COLOR=#d8d8d8]طـــن یعنــی شرف یعنی شهـادت   *** 
و[COLOR=#d8d8d8]طــن یعنــی گذشتــه،حـال، فـردا   *** 
ت[COLOR=#d8d8d8]مـــــام سهـــم یـــک ملــت ز دنیــا  ***
وطــن یعنــی چـه آبـاد و چه ویـران ***
وطـــن یعنـی همین جا یعنی ایـران ***
***
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”