نيويورك تايمز : حاميان آمريكايي گروهك مجاهدين خلق پول مي گير

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 228
تاریخ عضویت: جمعه ۳ آبان ۱۳۸۷, ۱۰:۱۹ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 230 بار
سپاس‌های دریافتی: 542 بار

نيويورك تايمز : حاميان آمريكايي گروهك مجاهدين خلق پول مي گير

پست توسط reza_glb »

  [External Link Removed for Guests]   [BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]اين افراد در ازاي دريافت مبالغي از 10 تا 50 هزار دلار در نشست هاي اين گروهك شركت كرده و به نفع آنها سخنراني مي كنند و اين در حالي است كه ادعا دارند تلاش هاي آنها انسان دوستانه و در راستاي حمايت از 3400 عضو اين گروهك در پايگاه اشرف در استان ديالي عراق است.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE] روزنامه آمريكايي نيويورك تايمز با انتشار گزارشي از لابي هاي گسترده گروهك مجاهدين خلق(منافقین) در آمريكا نوشت كه برخي مقامات سابق آمريكا كه جزء حاميان اين گروهك محسوب شده و در نشست هاي آنها سخنراني مي كنند از اين گروهك پول دريافت مي كنند.

به گزارش [External Link Removed for Guests] اين روزنامه آمريكايي با اشاره به برخي نام برخي مقامات سابق آمريكايي كه خواهان خارج كردن نام گروهك مجاهدين خلق از ليست گروه هاي تروريستي دولت آمريكا هستند ، مي نويسد : اين افراد در ازاي دريافت مبالغي از 10 تا 50 هزار دلار در نشست هاي اين گروهك شركت كرده و به نفع آنها سخنراني مي كنند.

نيويورك تايمز مي افزايد اين مقامات آمريكايي در حالي در ازاي سخنراني هاي خود به نفع گروهك مجاهدين خلق پول دريافت مي كنند كه ادعا دارند تلاش هاي آنها انسان دوستانه و در راستاي حمايت از 3400 عضو اين گروهك در پايگاه اشرف در استان ديالي عراق است.

نيويورك تايمز با اشاره به سوابق اين گروهك در همدستي با رژيم صدام در جنگ 8 ساله عليه ايران و نيز همكاري اين گروه در قتل عام عراقي ها به دست صدام و نيز اقدامات تروريستي اين گروه كه به مرگ شهروندان آمريكايي در دهه 1970 انجاميده است ، مي نويسد كه به دليل اين سوابق ، بسياري از ايراني ها و عراقي ها اين گروهك را تروريستي مي شناسند.

اين روزنامه آمريكايي در ادامه با اشاره به تلاش هاي لابي گرانه و خرج ميليون ها دلار از سوي اين گروهك براي تبليغات رسانه اي مي نويسد كه خرج اين مبالغ كلان اين سوال را پيش مي آورد كه منابع درآمدي آن از كجا تامين مي شود.

گفتني است نام گروهك مجاهدين خلق از سال 1997 ( در دولت بيل كلينتون) در ليست گروه هاي تروريستي وزارت امور خاجه آمريكا قرار گرفته است .

تلاش هاي لابي گرانه اين گروهك در سال 2009 منجر به بيرون آوردن نام آن از ليست گروه هاي تروريستي در اروپا شد اما همچنان نام اين گروهك در فهرست گروه هاي تروريستي دولت آمريكا قرار دارد.

لابي گروهك مجاهدين خلق در آمريكا در تلاش است تا با تشديد فشار به مقامات آمريكايي آنها را مجاب به خارج كردن نام اين گروهك از ليست گروه هاي تروريستي كند.
وطـــن یعنــی اذان عشـــق گفتــن ***
وطــن یعنــی غبـار از عشـق رفتــن[COLOR=#000000] *** 
وطــن یعنــی[COLOR=#d8d8d8] هـدف یعنی شهامت *** 
و[COLOR=#d8d8d8]طـــن یعنــی شرف یعنی شهـادت   *** 
و[COLOR=#d8d8d8]طــن یعنــی گذشتــه،حـال، فـردا   *** 
ت[COLOR=#d8d8d8]مـــــام سهـــم یـــک ملــت ز دنیــا  ***
وطــن یعنــی چـه آبـاد و چه ویـران ***
وطـــن یعنـی همین جا یعنی ایـران ***
***
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”