رزمایش امریکا و متحدان «سمبلیک»!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1378
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷, ۱۲:۱۰ ب.ظ
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 4214 بار
سپاس‌های دریافتی: 8330 بار

رزمایش امریکا و متحدان «سمبلیک»!

پست توسط FREE MAN »

بی بی سی: «آنطور که به نظر می رسد تنها حدود 12 کشور با شناورهای مختلف در این رزمایش مشارکت دارند. بعضی از این شناورها از نوع شناورهای کوچک ساحلی هستند و...»
خبرنگار بی بی سی فارسی (BBCPersian) که در بحرین مستقر است، از رزمایش مشترک دریایی امریکا با چند کشور دیگر در خلیج فارس گزارش داد: «واقعیت این است که طی این دو روزی که در بحرین و روی شناورهای امریکایی بودم، آنطور که به نظر می رسد تنها حدود 12 کشور با شناورهای مختلف در این رزمایش مشارکت دارند. بعضی از این شناورها از نوع شناورهای کوچک ساحلی هستند و بعضی از کشورها مثل انگلیس، ناوهای "مین روب" در این رزمایش گماشته اند و در آن مشارکت دارند.»
خبرنگار بی بی سی در ادامه افزود: «بقیه کشورهایی که گفته می شود در این رزمایش حضور دارند و مشارکت کرده اند، به گفته مقامات امریکایی فقط نیرو در این مجموعه دارند و فقط آدم فرستاده اند و در واقع با خود سخت افزاری نیاورده اند. برخی تحلیلگران می گویند حضور کشورهایی که فقط نیرو فرستاده اند "سمبلیک" است؛ کشورهایی مثل استونی، لهستان و امثالهم.»
این در حالی است که پیش تر رسانه های غربی و عربی با آب و تاب فراوان از برگزاری رزمایشی بی نظیر با مشارکت امریکا و 30 متحدش در منطقه خلیج فارس خبر داده و از آن با عنوان "قدرت نمایی در مقابل جمهوری اسلامی ایران" یاد کرده بودند!
جام
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در   
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”