وقتی اوباما حامی ایران می شود+ پوستر

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
پست: 35
تاریخ عضویت: جمعه ۴ آبان ۱۳۸۶, ۹:۰۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 89 بار
سپاس‌های دریافتی: 129 بار

وقتی اوباما حامی ایران می شود+ پوستر

پست توسط pooriya6 »

«کمیته اضطراری طرفدار اسرائیل» با پخش پوسترهایی در واشنگتن که حاوی تصاویر رهبر انقلاب و احمدی نژاد است به تبلیغ علیه اوباما پرداخته و او را به حمایت از ایران متهم کرده است.
تصویر
«به گزارش سه نسل به نقل از مشرق، کمیته اضطراری طرفدار اسرائیل» برای تحت فشار قرار دادن اوباما دست به یک پیکار تبلیغاتی علیه وی زده است.

در این کمپین پوسترها و بیلبوردهایی در سراسر واشنگتن پخش شده و در آنها تعهد اوباما برای بازدارندگی ایران از دست‌یابی به «سلاح هسته‌ای» به زیر سوال برده شده است.

در این پوسترها، تصویر اوباما در کنار تصویر رهبر و رییس‌جمهور کشورمان آورده شده و در زیر آن نوشته شده است: «او می‌گوید که ایران هسته‌ای غیرقابل‌قبول است. آیا حرف وی را باور می‌کنید؟»

همچنین این گروه یک فیلم تبلیغاتی سی دقیقه‌ای به نام «روشنایی روز: داستان اوباما و اسرائیل» حاوی برخی سخنان باراک اوباما رییس‌جمهور آمریکا تهیه کرده و به گونه‌ای تبلیغ کرده که نشان دهد اوباما دست به اظهارات و اقداماتی زده که وی را از حامیان دولت اسرائیل و نخست‌وزیر این رژیم بنیامین نتانیاهو جدا و به طرفداران ایران و مسلمانان پیوند داده است.
در این فیلم، بخش‌هایی از سخنان اوباما در خصوص مذاکرات صلح اسرائیل و فلسطین گنجانده شده که وی در ماه می ۲۰۱۱ ایراد نموده و عنوان داشته است: «به عقیده ما مرزهای اسرائیل و فلسطین باید بر اساس خطوط مرزی سال ۱۹۶۷ باشد.»


این سخنان وی، موجب انتقاد شدید مسئولین رژیم صهیونیستی شد به گونه‌ای که نخست وزیر این رژیم چند روز بعد به آمریکا سفر کرده و در مجلس سنای این کشور با حضور تمامی مقامات عالی‌رتبه آمریکا از سخنان اوبام انتقاد کرده و اظهار داشت که اسرائیل به مرزهای ۱۹۶۷ باز نخواهد گشت.

همچنین در این فیلم لی اسمیت، روزنامه‌نگار محافظه‌کار، در انتقاد از اوباما می‌گوید: «وی [اوباما] تصویر کاملی از کل منطقه در ذهن نداشت. این طریقه رفتار با یک هم‌پیمان نیست.»

این فیلم تبلیغاتی همچنین پا را فراتر گذاشته و بیان می‌دارد که اوباما بیش از حد نگران دغدغه‌های مسلمانان است. در پایان این فیلم، دیدار اوباما با دانشجویان ترکیه در استانبول در ماه آوریل ۲۰۰۹ نمایش داده می‌شود که وی در این جلسه می‌گوید: «می‌خواهم قبل از اینکه اذان داده شود کارمان را به اتمام برسانیم.»

این تبلیغات در حالی صورت می گیرد که اوباما دست از تهدیدات علیه ایران برنداشته و به تازگی اعلام کرد که ایران باید متوجه باشد که وقتی رئیس جمهوری آمریکا درباره در نظر گرفتن گزینه اقدام نظامی علیه تأسیسات اتمی جمهوری اسلامی سخن می‌گوید، در این باره جدی است و بلوف نمی زند.
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1212
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۸, ۱۰:۵۳ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

Re: وقتی اوباما حامی ایران می شود+ پوستر

پست توسط anybody »

با این تبلیغات گستره رسانه های صهیونی علیه ایران هر چرتی راجب ایران بگی اکثر امریکاییها باور میکنن...مثل خزعبلات راجب سلاح کشتار جمعی عراق و مبارزه با تروریست و القاعده و ...
الانم که همزمان با رژه نیروهای مسلح در ایران بهایی نیوز خبر از هشدار های آخر امریکا و اسرائیل میگه به ایران راجب برنامه هسته ای !!!
واقعا اینا خودشونو ایرانی میدونن؟
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”