توهين روزنامه آمريكايي به رئيس جمهور

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 280
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۶:۱۷ ب.ظ
محل اقامت: I.R.I
سپاس‌های ارسالی: 2098 بار
سپاس‌های دریافتی: 1458 بار

توهين روزنامه آمريكايي به رئيس جمهور

پست توسط zzvf »

 تصویر 
   
 به گزارش خبرنگار مشرق، روز گذشته روزنامه پرتیراژ و قدیمی نیویورک پست آمریکا با انتشار مطلبی در صفحه اول و ششم خود توهين بي سابقه‌اي را به رئيس جمهور مردم ايران ابراز داشته است. 
  پست توهین شدید و البته ژورنالیستی را به احمدی نژاد کرده است که در دنیای رسانه این میزان از توهین به یک رییس دولت بی سابقه باشد.
 
  نیویورک پست نوشته است که احمدی نژاد در سخنرانی‌های خود مرتبا نسبت به اسرائیل نفرت پراکنی می‌کند، آن را رژیم قلابی می‌داند و مرتبا آن را به نابودی و حذف شدن تهدید می‌کند، اما از آن طرف با دستان خود مرتبا علامت صلح و دوستی نشان می‌دهد!!....  
 تصویر
 
  سوي ديگر، مخاطبان به اين مسئله واقفند كه استفاده از چنين تعبيرات سخيف و توهين اميزي در فيلم ها و سريال هاي امريكايي و هاليوودی سبب قرار گرفتن اينگونه آثار در سطوح سني و بالاتر از كودك و نوجوان شده و از حالت عمومي خارج مي‌شود.
 
  ذکر است که نیویورک پست در سال ۱۸۰۱ میلادی تاسیس شده است و یکی از قدیمی ترین نشریه های آمریکا به شمار م‌یرود. این نشریه با تیراژ ۵۵۵ هزار نسخه در روز هفتمین روزنامه پرتیراژ آمریکاست. نیویورک پست زیر نظر کمپانی نیوز کورپوریشن غول رسانه‌ای جهان که متعلق به یک سرمایه دار آمریکایی- استرالیایی به نام روپرت مرداک است، اداره می‌گردد.
 
 پايگاه خبري مشرق تنها در راستاي صيانت از حقوق ملت ايران و حمايت از كليت نظام جمهوري اسلامي ايران اقدام به انتشار اين خبر كرده است و از بازگو كردن توهين به رئيس جمهور مردم ايران معذور است. 
...Palestine,we'll come back again
نَصرُ مِنَ الله وَ فَتحُ القَریب...
تصویر
Major I
Major I
پست: 686
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۷:۲۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 822 بار
سپاس‌های دریافتی: 1585 بار

Re: توهين روزنامه آمريكايي به رئيس جمهور

پست توسط saeedjiji »

آمریکا از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”