اختلال در شبكه تلفن همراه كشور به اوج رسيد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 324
تاریخ عضویت: دوشنبه 24 مهر 1385, 6:13 pm
محل اقامت: تهران-شهرک غرب
سپاس‌های دریافتی: 6 بار
تماس:

اختلال در شبكه تلفن همراه كشور به اوج رسيد

پست توسط MAX »

اختلال در شبكه تلفن همراه كشور به اوج رسيد

شبكه تلفن همراه اپراتور اول از عصر روز دوشنبه با اعلام فرارسيدن عيد سعيد فطر و با افزايش ترافيك شبكه و استفاده بيش از اندازه،‌ همانند سال‌هاي گذشته توان پاسخگويي به مشتركان را نداشت و به شدت دچار اختلال شد.


به گزارش ايسنا، شبكه شركت ارتباطات سيار با اعلام رسمي فرارسيدن‌ عيد سعيد فطر از رسانه‌هاي عمومي‌ از همان ابتدا مختل شد به طوري كه در اكثر مواقع پيام كوتاه فرستنده به دست مشترك نمي‌رسيد و يا براي تماس گرفتن، پيام برقراري تماس با مشترك مورد نظر امكان پذير نمي‌باشد به گوش مي‌رسيد.

اما مدير مربوطه در شركت ارتباطات سيار در تماس با خبرنگار ايسنا اظهار كرد: بدون هماهنگي با روابط عمومي ارتباطات سيار هيچ اظهار نظري در اين باره نخواهد كرد.

عباسعلي ابوالفضلي -سرپرست روابط عمومي شركت ارتباطات سيار- نيز در اين باره گفت: مردم از دو ساعت قبل از اعلام عيد شروع به ارسال پيام كوتاه كردند و در نتيجه ترافيك بالا رفت و ما سعي كرديم تا سرريز بار مركز امام خميني را بين ساير مراكز تقسيم كنيم كه در نهايت شبكه تا ساعت 12 شامگاه دوشنبه به حالت متعادل برگشت.

به گزارش ايسنا اين اختلال وسيع در شبكه تلفن همراه در شرايطي است كه مسوولان شركت ارتباطات سيار مدعي هستند كه وضعيت شبكه مدت زماني است بهبود يافته است.
اظهارات مدير روابط عمومي شركت ارتباطات سيار در حالي است كه يكي از مديران ارتباطات سيار به خبرنگار ايسنا گفت: علت اين اختلالات وسيع بروز مشكل در مراكز پيام كوتاه بوده و افزايش ارسال پيام‌هاي كوتاه برروي صوت هم تاثير گذاشته است.

اينگونه مناسبت‌ها و ارسال پيام‌هاي تبريك و يا تسليت در سال چندين بار تكرار مي‌شوند، مسوولان ارتباطات سيار هم مانند هميشه وعده‌ي جبران اين اختلافات را مي‌دهند و طبق گفته مسوولان هم اكنون براي 12 ميليون مشترك ظرفيت SMS ايجاد شده اما اين مراكز با وجود 10 ميليون مشترك توان پاسخگويي به مشتركان را ندارند
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”