نحوه‌ی انتقال سند سیم‌كارت‌های ایرانسل

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 شهریور 1385, 12:51 am
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

نحوه‌ی انتقال سند سیم‌كارت‌های ایرانسل

پست توسط Mr.Amirhessam »

كار نقل و انتقال سیم‌كارت‌های ایرانسل با پرداخت هشت هزار و500 تومان در همان مراكز خرید انجام می‌شود.

عدنان مصلایی - مدیر روابط عمومی شركت ایرانسل - در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار كرد: برای نقل و انتقال سیم‌كارت‌های 150 هزار تومانی، باید خریدار و فروشنده‌ی سیم‌كارت با همراه داشتن برگه‌ای كه به عنوان سند به وی ارائه شده، به محلی كه سیم‌كارت ایرانسل را خریداری كرده، مراجعه كنند و با پرداخت هشت هزار و500 تومان، سیم‌كارت به شخص دیگر واگذار خواهد شد؛ تغییر آدرس صاحب سیم‌كارت نیز در همان مركز و در رایانه انجام خواهد شد.

به‌گفته‌ی وی،‌ در دوره‌های‌ بعدی واگذاری، برگی به عنوان سند به مشترك ارایه نخواهد شد، بلكه به طور آن‌لاین در مراكز خرید فرم متقاضی پر می‌شود و بعد از 48 ساعت سیم‌كارت وارد شبكه خواهد شد.

او افزود: چنانچه افرادی سیم‌كارت خود را گم كنند، می‌توانند در تماس با CALL CENTER اپراتور دوم و با ارایه‌ی اطلاعات كامل صاحب سیم‌كارت و شماره سریال پرونده، نسبت به خارج كردن آن از شبكه اقدام كنند.

مصلایی ادامه داد: افراد می‌توانند با ارایه‌ی یك فتوكپی شناسنامه و شماره‌ی خود از خدمات پس از فروش استفاده كنند، اما در این سری، برای راحتی مردم، سیم‌كارت‌ها از هنگام واگذاری به شبكه متصل هستند.

مدیر روابط عمومی ایرانسل همچنین در مورد تعداد سیم‌كارت‌های موجود در شبكه‌ی ایرانسل گفت: تا روز چهارشنبه 105 هزار سیم‌كارت در سه شهر تهران، مشهد و تبریز واگذار شده كه 86 هزار سیم‌كارت در تهران، 10 هزار در تبریز و 9 هزار سیم‌كارت در مشهد واگذار شده است.
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”