سونی و ویندوزفون در سال ۲۰۱۴

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 12
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 14 مهر 1392, 10:33 am
سپاس‌های ارسالی: 34 بار
سپاس‌های دریافتی: 25 بار

سونی و ویندوزفون در سال ۲۰۱۴

پست توسط pouya126 »

 تصویر 

سونی سال نو میلادی را با یک خبر داغ برای هوادارانش شروع می کند. طی گزارشات تازه به دست آمده، در سال ۲۰۱۴ میلادی بالاخره برند سونی عزم خود را جزم خواهد کرد تا سیستم عامل ویندوز فون را نیز به جمع سایر سیستم عامل هایی که تا به حال در صنعت اسمارت فون های خود به کار برده است اضافه نماید.
اگر این اخبار صحت داشته باشد و این تصمیم سونی عملی گردد باید بگویم که دیگر شرکت نوکیا در زمینه ویندوز فون ها بی رقیب نمی ماند و زین پس باید رقیب تازه وارد و البته کاربلدی چون سونی را نیز در کنار خود ببیند و با آن دست و پنجه نرم کند.

اینگونه که از اخبار مکمل برمی آید ، ظاهرا تصمیم سونی جدی بوده و این برند قصد دارد در اواسط سال ۲۰۱۴ میلادی با عرضه گوشی هوشمند ویندوزی خود رسما پای خود را به بازار ویندوز فون باز کند.گفته می شود قرار است که این میهمان نا خوانده و نوظهور برند سونی عضو جدیدی از خانواده Vaio باشد.

باید صراحتاً اذعان داشت که این تصمیم سونی نشان از تغییرات و تحولات گسترده در سیاست های پیش روی این کمپانی دارد. البته از زوایای دیگر نیز می شود این موضوع را نگاه کرد ! بطور مثال می توان این نگرش را داشت که پس از این که کمپانی مایکروسافت برند نوکیا را تحت تصرف خود قرار داد و به درواقع جان دوباره ای با آن داد ، حال قصد گسترش خود را دارد و به دنبال همکاری مناسب جهت گسترش هر چه بهتر و بیش تر اکوسیستم ویندوز فون می باشد.
بسیاری از کارشناسان IT معتقدند که اگر همکاری میان برند سونی و کمپانی مایکروسافت شکل گیرد ، از جهاتی به نفع برند سونی است، چرا که با این همکاری هزینه صدور پروانه ویندوزفون برای شرکت سونی کاهش چشمگیری خواهد داشت.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”