اُپرا:تا سال۲۰۱۷تکنولوژی فشرده سازی در ۱۰۰میلیون موبایل

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 26 آذر 1387, 4:20 pm
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22101 بار

اُپرا:تا سال۲۰۱۷تکنولوژی فشرده سازی در ۱۰۰میلیون موبایل

پست توسط sinaset »

Opera Max یک اپلیکیشن مفید برای افرادی است که از اینترنت موبایل خود استفاده کرده و تمایل به کاهش هزینه هایشان دارند. زمانی که از شبکه 3G یا 4G بهره می برید، این اپلیکیشن می تواند تا ۵۰ درصد مصرف داده را کاهش دهد در حالی که برای تماشای یوتوب، این مقدار به ۶۰ درصد می رسد. اپلیکیشن یاد شده ویدیوهایی که تماشا می کنید، وب سایت هایی که باز کرده اید و سایر محتوایی که از وب دریافت می کنید را به شکلی فشرده دریافت می کند بدون آنکه کیفیت آنها کاهش داشته باشد.
 تصویر 
در حال حاضر این اپلیکیشن از طریق Google Play Store در دسترس است اما همین حالا، برخی سازندگان نظیر سامسونگ و شیائومی این اپ را به شکل پیشفرض در اختیار کاربران برخی موبایل هایشان قرار می دهند.

امروز ولی Opera اعلام کرد که با سه سازنده آسیایی دیگر قرارداد همکاری امضا کرده و قرار است سه شرکت ایسر، Hisense و TWZ نیز از اپ یاد شده در محصولات خود استفاده کنند. گفتنی است که تا کنون به طور کلی ۱۴ سازنده موبایل این اپلیکیشن را به شکل پیشفرض در محصولات خود قرار می دهند.

بر اساس گفته های خود اپرا، تا سال ۲۰۱۷ تعداد ۱۰۰ میلیون موبایل اندرویدی به فروش می رسد که همه دارای اپلیکیشن Opera Max خواهند بود. بیشتر سازندگانی که در این زمینه با اپرا همکاری می کنند، در مناطقی ساکن هستند که دسترسی پایداری به اینترنت وجود ندارد. در این بازارها، «موبایل هوشمند» مهم ترین ابزار پردازشی کاربران نیز محسوب می شود و به همین دلیل، فشرده سازی داده ها بسیار ارزشمند است و مورد توجه کاربران قرار می گیرد.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”