بروزرسانی S6 به اندروید 6 چه قابلیتی به آن اضافه خواهد شد؟

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1885
تاریخ عضویت: شنبه 6 مهر 1392, 10:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3057 بار

بروزرسانی S6 به اندروید 6 چه قابلیتی به آن اضافه خواهد شد؟

پست توسط SMH »

 با بروزرسانی گلکسی اس 6 به اندروید 6 چه قابلیت هایی به آن اضافه خواهند شد؟ 


سامسونگ از آن دسته شرکت هایی است که وقتی برای دستگاه های خود آپدیتی را منتشر می‌کند شما بروزرسانی را در همه ی موارد و ویژگی های گوشی خود احساس میکنید. حالا این شرکت از چند روز پیش نسخه ی بتای اندروید 6 را برای گوشی های گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج منتشر کرده است.

 تصویر 

همانطور که گفتیم آپدیت ها سامسونگ معمولاً گوشی شما را زیر و رو میکند؛ ولی موردی که همیشه از طرف منتقدان به سامسونگ وارد بوده این است که این شرکت همیشه خیلی دیر برای ابزارهای خود بروزرسانی منتشر میکند و برای آپدیت های بزرگ اندروید، معمولاً سامسونگ آخرین شرکتی است که بروزرسانی ها را برای گوشی ها و تبلت های خود عرضه میکند.

حالا به نظر میرسد با گذشت حدود 6 ماه از معرفی اندروید 6 توسط گوگل، نسخه ی آزمایشی اندروید 6 برای دو پرچمدار رده بالای این شرکت مراحل نهایی آزمایشی خود را سپری میکند و سامسونگ ترتیبی فراهم داده که مشتریان این شرکت هم بروزرسانی فریمور اندروید 6 برای اس6 و اس 6 اج را تست کرده و فیدبک های احتمالی آنها در بروزرسانی نهایی اندروید 6 لحاظ گردد.

اولین مرحله هم برای کاربرانی است که به صورت اختصاصی در بریتانیا زندگی میکنند و به نظر مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید تا این بروزرسانی برای ساکنین مناطق دیگر هم منتشر شود. برای نصب اندروید 6 بتا، فقط کافیست تا کاربران این گوشی ها به قسمت Settings و بعد از آن About Device رفته و بررسی آپدیت را توسط Check For Update انجام دهند. البته این کاربران به کد BTU فریمو حاضر دستگاه خود نیاز دارند که با نصب این نرم افزار می‌توانند به این کد دسترسی داشته باشند و در صورتیکه کُد BTU دستگاه این افراد برای دریافت بروزرسانی اندروید 6 بتا مناسب باشد می‌توانند با نصب نرم افزار Samsung Galaxy Care روی اسمارت فون خود این بروزرسانی را دریافت کنند. البته می‌توانید برای مراحل دقیق نصب این بروزرسانی به این لینک مراجعه کنید.

حالا یکی از کاربران وبسایت xda-developers اقدام به نصب این بروزرسانی کرده و تغییرات آن را به صورت عکس و ویدئویی منتشر کرده است.


به گفته ی این کاربر، تغییرات ایجاد شده در موارد زیر خواهد بود:

1-انیمیشن های بسیار زیاد و زیبای اضافه شده در رابط کاربری
2-اضافه شدن قابلیت ذخیره عکس ها در غالب فرمت RAW در نرم افزار دوربین
3-قابلیت تغییر موارد پیشرفته ی عکسبرداری در نرم افزار دوربین از قبیل سرعت شاتر و ... در حالت Pro
4-منوی پاور جدید
5-امکان جدید اضافه شده برای تنظیم و شخصی سازی بیشتر محیط صفحه قفل
6-رنگ جدید برای قسمت تنظیمات سریع
7-امکان جدید برای فعال سازی و غیر فعال سازی حالت شارژ سریع
8-قابلیت اضافه کردن نرم افزارها به یک پوشه مستقیماً از یک پوشه دیگر در منوی گوشی
9-قسمت اجازه های دسترسی نرم افزارها یا همان App Permissions
10-انتقال Google Now به بالای منوی کاربری تصویر


تصویر


تصویر 


عرضه ی بروزرسانی اندروید 6 بتا برای گوشی های گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج نوید این را می‌دهد که عرضه ویرایش نهایی این بروزرسانی چندان دور نخواهد بود و کاربران این گوشی ها نباید زیاد منتظر اندروید 6 بمانند. اما خبر بهتر می‌تواند این باشد که سامسونگ هر چه سریعتر نسخه نهایی اندروید 6 را برای ابزارهایی که اعلام شده این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد، عرضه کند. به هر حال فعلاً باید بنشینیم و منتظر بمانیم تا سامسونگ برنامه های خود را طی کند تا آپدیت ها جدید خود را منتشر کند.منبع: AndroidAuthority و SamMobile
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”