تبليغات گرافيكي ياهو در تلفن هاي همراه

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

تبليغات گرافيكي ياهو در تلفن هاي همراه

پست توسط Kingman_62 »

اين پيشنهاد جديد از تبليغات گرافيكي همراه ياهو كه از طريق يك جستجوگر شبكه قابل دسترسي است ، حمايت مي كند.

ياهو روز سه شنبه نسخه بتاي پلت فورم تبليغات گرافيكي تلفن هاي همراه خود را راه اندازي كرد و به اين ترتيب گزينه هاي پيش روي آگهي دهندگان براي دسترسي به ميليون ها تن از دارندگان تلفن همراه در آمريكا را افزايش داد. اين پيشنهاد ماه گذشته و پس از تحقيقاتي در خصوص تبليغات براي مشتركان تلفن هاي همراه ، مطرح شد.
اين پيشنهاد جديد از تبليغات گرافيكي همراه ياهو كه از طريق يك جستجوگر شبكه قابل دسترسي است ، حمايت مي كند.
مشتركاني كه تبليغات ياهو را در يافت مي كنند قادر خواهند بود با كليك كردن بر روي تصاوير گرافيكي مربوطه، اطلاعات بيشتري را در خصوص پيشنهادات تبليغ دهندگان به دست آورند و يا اينكه مستقيما با تبليغ دهنده ارتباط برقرار كنند.
خدمات ياهو در بيشتر گوشي هايي كه از طريق اپراتورهاي بي سيم مطرح فعال هستند ، قابل دسترسي مي باشند .
اين سرويس امكان استفاده از خدمات جستجوي محلي ، اي ميل ، اخبار ، خدمات مالي و يا ورزشي را از طريق شراكت با بيش از 50 اپراتور همراه و يا توليد كنندگان گوشي تلفن همراه در سراسر جهان ، ميسر مي سازد.
با راه اندازي سرويس جديد تبليغات ، ظاهرا ياهو ميليون ها تن از استفاده كنندگان تلفن همراه را در آمريكا و در ديگر نقاط جهان به وي‍ژه در مناطق توسعه يافته ، مد نظر قرار داده است .
موسسه تحقيقاتي ABI"" و موسسه "اينترنشنال ديتا" اعلام كرده اند كه صادرات جهاني تلفن همراه در سال جاري به مرز يك ميليارد دستگاه نزديك مي شود. لازم به ذكر است كه ياهو در امر ارائه خدمات تبليغاتي در تلفن هاي همراه تنها نيست چرا كه گوگل نيز در حال حاضر ارائه خدمات تبليغاتي همراه را به صورت آزمايشي در دست اقدام دارد.

 
تصویر 
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”