آدوب نرم‌افزارهاي آكروبات و فلش

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15887
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 7:51 pm
سپاس‌های ارسالی: 72640 بار
سپاس‌های دریافتی: 31669 بار
تماس:

آدوب نرم‌افزارهاي آكروبات و فلش

پست توسط Mahdi1944 »

شركت "آدوب" نرم‌افزارهاي مشهور و پركاربر خود را براي استفاده همگاني در گوشي‌هاي موبايل گسترش مي‌دهد.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران ، از ایرنا، شركت "آدوب" سازنده نرم‌افزار اسناد رايانه‌اي "آكروبات" و همچنين نرم‌افزار تصاوير متحرك اينترنتي "فلش" به منظور گسترش نفوذ نرم‌افزارهاي اصلي خود در گوشي‌هاي موبايل، با سازندگان گوشي‌هاي موبايل و همچنين شركتهاي مخابراتي همكاري مي‌كند.

در حال حاضر نرم‌افزارهاي "آكروبات" و "فلش" تنها در پيشرفته‌ترين انواع گوشي‌هاي موبايل قابل استفاده هستند اما شركت "آدوب" خواهان راه‌يابي محصولات نرم‌افزاري خود به انواع بيشتري از گوشي‌هاي موبايل است.

شركت "آدوب" كه پيش از اين با نرم‌افزارهايي نظير "آكروبات" و "فوتوشاپ" خود يكي از مهمترين توليدكنندگان نرم‌افزار در جهان محسوب مي‌شد، سال گذشته شركت "ماكرومديا"، توليدكننده نرم‌افزار مشهور تصاوير متحرك "فلش"، را نيز به قيمت ‪ ۳/۴‬ميليارد دلار خريداري كرد تا خيل عظيمي از ناشران، تبليغ‌كنندگان و كاربران عادي اينترنت را بيش از پيش با محصولات خود مرتبط سازد.

به گفته مسئولان "آدوب"، با گسترش انواع گوشي‌هاي موبايل و رايانه‌هاي جيبي و باتوجه به مطالبي نظير اينكه يك ميليارد نفر در چين و هند هيچگاه به رايانه دسترسي نخواهند داشت و گوشي‌هاي موبايل تنها امكانات آنها براي دسترسي به اينترنت است، محصولات آدوب شانس زيادي براي گسترش در تلفنهاي همراه خواهند داشت.

هم‌اكنون "آدوب" در حال مذاكره با شركتهاي توليدكننده گوشي‌هاي موبايل و همچنين برخي شركتهاي مخابراتي و اوپراتورهاي تلفن همراه به منظور فروش دو نرم‌افزار "آكروبات" و "فلش" است و بدين ترتيب احتمالا در آينده نزديك كاربران بسياري از انواع گوشي‌هاي موبايل مي‌توانند از اين نرم‌افزارها در گوشي‌هاي تلفنهاي همراه خود استفاده كنند.
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”