تخلیه‌ی باند فرکانسی تالیا در اصفهان طی هفته‌ی جاری

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

تخلیه‌ی باند فرکانسی تالیا در اصفهان طی هفته‌ی جاری

پست توسط Kingman_62 »

ابوالفضل شاکری گفت: بیشترین مشکلات این شرکت مربوط به باند فرکانسی در شهر اصفهان و حومه‌ی آن است که نسبت به رفع آن در این هفته وعده‌هایی داده شده است.
هنوز تکلیف فضای فرکانسی تالیا در اصفهان مشخص نشده است و بیشترین مشکلات شرکت تالیا مربوط به باند فرکانسی در این شهر و حومه‌ی آن است.
ابوالفضل شاکری مسوول روابط عمومی شرکت تالیادر خصوص مشکلات و موانع این شرکت برای توسعه‌ی شبکه تالیا اظهار داشت: بیشترین مشکلات این شرکت مربوط به باند فرکانسی در شهر اصفهان و حومه‌ی آن است که نسبت به رفع آن در این هفته وعده‌هایی داده شده است.
وی با بیان اینکه هنوز تکلیف فرکانسی تالیا در اصفهان مشخص نشده است افزود: البته طی چند روز اخیر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز دستوری مبنی بر رفع سریعتر این مشکلات داده اند که امیدواریم با پیگیری ها شاهد رفع این مشکلات و امکان عمل به تعهدات شرکت تالیا باشیم.
سخنگوی تالیا همچنین در خصوص تعرفه‌ی تالیا خاطر نشان کرد: تالیا در آخرین نامه‌ی ارسالی به شرکت مخابرات در خصوص اصلاح تعرفه‌ها به نفع مشترکان اعلام آمادگی کرده است با این وجود اصلاح تعرفه ها بستگی به انعطاف دولت دارد. تصویر 
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”