ثبت نام سيم كارتهاي اعتباري تاليا در شيراز آغاز شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

ثبت نام سيم كارتهاي اعتباري تاليا در شيراز آغاز شد

پست توسط Kingman_62 »

شبكه مستقل تلفن همراه اعتباري كشور ، همزمان با تكميل پوشش شبكه خود از امروز ثبت نام براي واگذاري سيم كارت تاليا در شيراز را آغاز كرد. به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي تاليا هر متقاضي صرفا امكان ثبت نام براي دريافت يك شماره را دارد و سيم كارتهاي ثبت نام كنندگان واجد شرايط از شنبه آينده در ايستگاههاي تاليا در شهر شيراز توزيع خواهد شد.
بر اساس اين گزارش به هنگام ثبت نام هيچگونه وجهي از متقاضيان اخذ نمي شود اصل فيش452 هزار ريالي واريزي به شماره 0288627819 حساب بانك تجارت به همراه رونوشت صفحه نخست شناسنامه، كارت ملي عكسدار و يا گذرنامه معتبر بايد به هنگام دريافت سيم كارت توسط متقاضي به ايستگاه مربوطه ارائه شود.
ثبت نام در شهر شيراز نيز مانند ساير مراكز استانها از طريق اينترنت صورت خواهد گرفت و متقاضيان اين نوع سيم كارت مي توانند از طريق يكي از پايگاههاي اطلاع رساني تاليا به نشاني‌هاي [External Link Removed for Guests] و يا [External Link Removed for Guests] اقدام به ثبت نام كنند.
آندسته از متقاضياني هم كه امكان دسترسي به اينترنت را ندارند مي‌توانند براي ثبت نام به يكي از ايستگاههاي تاليا در سطح شهر شيراز مراجعه و بصورت حضوري اقدام به ثبت مشخصات كامل خود كنند.
ميدان قائم (اطلسي) خيابان هجرت / خيابان قصرالدشت ، خيابان رحمت آباد / و بلوار پاسداران نرسيده به ميدان معلم؛ نشاني سه ايستگاه تاليا در شهر شيراز است كه از امروز از ساعت 30/8 تا 30/20 به طور يكسره پاسخگوي متقاضيان مي‌باشند.
متقاضيان واجد شرايط براي دريافت هرگونه اطلاعات بيشتر مي‌توانند در طول 24 ساعت با شماره تلفن چهار رقمي 8173 در تهران تماس گرفته و يا به پايگاهها? اطلاع رساني تاليا مراجعه و اطلاعات تكميلي مورد نياز خود را دريافت كنند.
شبكه مستقل تلفن همراه اعتباري تاليا كه هم اكنون بيش از 500 هزار مشترك در تهران و شهرهاي مشهد، تبريز و قم دارد، تا پايان سالجاري نيم ميليون سيم كارت اعتباري ديگر در شهرهاي بزرگ و مراكز 28 استان كشور توزيع خواهد كرد.
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”