اوپرا مرورگر جديد خود را ويژه گوشي‌هاي تلفن همراه عرضه كرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

اوپرا مرورگر جديد خود را ويژه گوشي‌هاي تلفن همراه عرضه كرد

پست توسط Kingman_62 »

شركت توليدكننده مرورگرهاي اينترنتي "اوپرا" نگارش جديد و سوم از مرورگر اينترنتي خود را ويژه استفاده در تلفنهاي همراه به صورت رايگان منتشر كرد.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از ایرنا، اين مرورگر جديد با نام "اوپرا ميني‪"۳‬ (‪ (Opera Mini 3.0‬به كاربران گوشي‌هاي پيشرفته تلفن همراه اجازه مي‌دهد علاوه بر بازديد از سايتهاي اينترنتي در صفحه نمايشگر گوشي خود، اقدام به ارسال عكس به وب لاگها و وب سايتهاي اينترنتي كنند، با ايمني بيشتر از وب سايتهاي بانكها بازديد كرده و كارهاي بانكي و يا خريدهاي اينترنتي خود را انجام دهند و به علاوه اين مرورگر با فناوري موسوم به ‪ RSS‬ويژه آگاه كردن خودكار كاربران از به روزنگاري وب سايتها و وب لاگها نيز سازگار شده‌است.

شركت "اوپرا" نخستين نگارش مرورگر "اوپرا ميني" را در ماه ژانويه گذشته ارائه كرده بود. از زمان انتشار نگارش اول "اوپرا ميني" تاكنون حدود ‪ ۸‬ميليون كاربر اين مرورگر را براي نصب و استفاده در گوشي‌هاي تلفن همراه خود دانلود كرده‌اند.

مرورگر "اوپرا ميني" برخلاف اغلب ساير مرورگرهاي عرضه شده ويژه استفاده در گوشي‌هاي تلفن همراه ، به كاربران اجازه مي‌دهد وب سايتها را با ظاهري مشابه آنچه در رايانه‌هاي شخصي مشاهده مي‌شود، در گوشي خود مشاهده كنند.

شركت "اوپرا" علاوه بر مرورگر "اوپرا ميني" ويژه استفاده در گوشي‌هاي تلفن همراه ، داراي يك مرورگر اينترنتي ويژه استفاده در رايانه‌هاي شخصي، مشابه مرورگرهاي "اينترنت اكسپلورر" و "فايرفاكس"، نيز هست.

علاقه‌مندان مي‌توانند نگارش جديد مرورگر "اوپرا ميني" را از وب سايت اينترنتي اين شركت در آدرس ‪ [External Link Removed for Guests]‬دانلود كنند.
__________________
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”