سرويس Sms تلفن ثابت تا دو ماه آينده ارائه مي شود

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

سرويس Sms تلفن ثابت تا دو ماه آينده ارائه مي شود

پست توسط Kingman_62 »

رييس هيات مديره شركت مخابرات ايران از آماده شدن سرويس پيام كوتاه (SMS) تلفن ثابت از لحاظ فني طي دو ماه آينده خبر داد.

دكتر وفا غفاريان ، در گفت و گو با خبرنگار ايلنا ، اظهار داشت: نمونه فني سرويس SMS تلفن ثابت ساخته شده است و هم اكنون در فاز تست قرار دارد.

وي ، با بيان اين كه اين سرويس در استان فارس به صورت پايلوت در حال اجرايي شدن است ، گفت: ارائه اين سرويس از سوي شركت مخابرات ايران به استقبال مشتركين بستگي دارد.

رييس هيات مديره شركت مخابرات ايران ، با تاكيد بر اين كه در فعال شدن سرويس SMS تلفن ثابت سيستم شبكه تغيير زيادي نخواهد كرد، يادآور شد: از لحاظ فني و پس از تست نهايي اين سرويس ظرف دو ماه آينده براي ارائه به مشتركين آماده راه‌‏اندازي خواهد بود كه درصورت تقاضاي مشتركين و با تغيير گوشي‌‏هاي تلفن ثابت قابل استفاده خواهد بود.

دكتر غفاريان ، همچنين در خصوص ثبت نام سيم كارت‌‏هاي تلفن همراه در بهمن ماه 85 ، گفت: براي ثبت نام سيم كارت نيازي به مجوز نداريم ، اما در صورتي كه بخواهيم تغيير نرخ دهيم بايد مجوز دريافت كنيم.

وي، در خصوص توسعه خدمات مخابراتي روستايي و تعطيلي WLL روستايي در برخي از استان‌‏هاي شمال غربي كشور، اظهارداشت: تلفن بي سيم روستايي (WLL) به منظور توسعه خدمات ارتباطي در روستا در حال گسترش است و اين سرويس در هيچ استاني قطع نشده است.
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”