مخابرات به تلفن‌هاي ثابت تهران سرويس Vms رايگان مي‌دهد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

مخابرات به تلفن‌هاي ثابت تهران سرويس Vms رايگان مي‌دهد

پست توسط Kingman_62 »

مسئول اداره پشتيباني فني مراكز سوييچ مخابرات استان تهران گفت: در تلاشيم سرويس پست صوتي را براي مشتركان تلفن ثابت تهران در يك ماه آينده راه‌اندازي كنيم.

محمدعلي صدقي در گفت‌وگو با ايسنا اظهار كرد: پست صوتي اين امكان را مي‌دهد تا مشترك به دستگاه تلفن منشي‌دار يا پيغام‌گير براي ثبت و ذخيره اطلاعات خود نيازي نداشته باشد؛ چراكه با ارايه اين سرويس از سوي مخابرات و فعال كردن آن از سوي مشترك،‌ در ساعاتي كه وي در منزل حضور ندارد يا قادر نيست كه به تماس‌هاي خود پاسخ دهد، مي‌تواند پيام‌هاي مورد نظر را ثبت و ذخيره كند.

به گفته وي اين سرويس مشكلات كمتري نسبت به تلفن‌هاي منشي‌دار دارد و به آساني مي‌تواند پيغام‌ها را ثبت، ذخيره و براي استفاده دوباره‌ي مشترك در اختيار آن قرار دهد؛ همچنين اين امكان را دارد كه محتواي پيام را از حالت فكس يا ايميل به تكس يا برعكس آن تبديل و براي طرف مقابل ارسال كند.

او با اشاره به اين كه در حال حاضر مخابرات استان تهران براي ارايه اين سرويس آمادگي دارد، اما هنوز به طور رسمي ‌اعلام نشده است، گفت: در صورت اعلام، هر يك از مشتركان با مراجعه به مركز خدمات تلفني نزديك محل خود و پر كردن فرم درخواست سرويس، مي‌توانند به طور رايگان از اين سرويس استفاده كنند.

صدقي درباره هزينه تماس‌هاي پست صوتي گفت:‌ تعرفه استفاده از اين سرويس مانند تعرفه مكالمات با تلفن ثابت در روز و شب است و تفاوتي با آن ندارد و فردي كه با پست صوتي مشترك تماس مي‌گيرد، بايد هزينه را بپردازد، از اين رو مخابرات هزينه‌اي در ارايه اين سرويس از مشتركان دريافت نمي‌كند؛ زيرا فعال كردن اين سرويس توسط مخابرات سبب مي‌شود كه هزينه مكالماتي كه مشترك در منزل نيست و نمي‌تواند تلفن خود را پاسخ دهد، با ثبت و ذخيره اين پيام‌ها، براي مخابرات منظور شود، كه پيش از اين با از دست رفتن اين تماس‌ها، محاسبه نمي‌شد.
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”