ارائه سیم كارت اعتباری ایرانسل به ضرر دولت است

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

ارائه سیم كارت اعتباری ایرانسل به ضرر دولت است

پست توسط Kingman_62 »

ایرانسل تا پایان سال ۸۶ كل كشور را تحت پوشش قرار می‌‏دهد.ایرانسل تا پایان سال ۸۶ كل كشور را تحت پوشش قرار می‌‏دهد.
مهندس علیرضا دزفولی ، مدیرعامل شركت ارتباطات ایرانسل ، با اشاره به راه‌‏اندازی رسمی ایرانسل در شهرهای تبریز, ارومیه و مراغه علاوه بر شهرهای تهران, مشهد, كرج و ساری ، اظهارداشت: تلاشمان این است كه تا پایان سال ۸۶ كل كشور را تحت پوشش قرار دهیم.
وی ، با بیان این كه اكثر شهرهای پرجمعیت كشور را تا پایان سال جاری تحت پوشش ایرانسل قرار می‌‏دهیم ، افزود: ۲۵۰ شهر در نیمه اول سال ۸۶ تحت پوشش این شبكه قرار می‌‏گیرد و پوشش جاده‌‏ای و روستایی این شبكه نیز تا پایان سال ۸۶ عملیاتی می‌‏شود.
این درحالی است كه دكتر محمد سلیمانی وزیر ارتباطات هفته گذشته در دیدار با همتای مالزیایی خود در خصوص وضعیت اپراتور دوم تلفن همراه ، گفت: ایرانسل تا ۳ سال آینده كل كشور را تحت پوشش قرار می‌‏دهد.
دزفولی، مدت اعتبار قرارداد ایرانسل را همراه با ۱۰ سال قابلیت تمدید ۲۵ سال عنوان كرد و در خصوص ارائه سیم كارت اعتباری از سوی این شركت ، گفت: از آنجایی كه در پروانه بهره‌‏برداری ایرانسل قیمت سیم كارت اعتباری و معمولی به یك میزان در نظر گرفته شده بود و سهم درآمد دولت از فروش هر سیم كارت ایرانسل ۱/۲۸ درصد است ، ارائه سیم كارت اعتباری با قیمت تعیین شده فوق از سوی سازمان تنظیم مقررات به ضرر دولت بوده و با محاسبات گذشته متفاوت است كه در این راستا به دنبال حل و فصل این قضیه هستیم.
مدیر عامل ایرانسل، گفت: شبكه اعتباری ایرانسل كاملاًٌ آماده است و در صورت حل معضلات فوق در بهمن ماه آماده بهره‌‏برداری خواهد بود.
وی، یادآور شد: آنچه در برآورد قیمت‌‏ها براساس اسناد مزایده در فروش سیم كارت اعتباری در نظر گرفته شده بود متفاوت از قیمت فعلی بود و درآمد دولت ایرانسل نیز براساس آن اعلام شده بود.
خبرگزارى ايلنا
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”