توصیه های ایمنی وودافون در خصوص استفاده از تلفن همراه

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

توصیه های ایمنی وودافون در خصوص استفاده از تلفن همراه

پست توسط Kingman_62 »

وودافون اخیرا یک راهنمای تلفن همراه را برای مطالعه والدین ارائه داده که شامل مطالبی در خصوص استفاده ایمن و هرچه بهتر از تلفن های همراه می باشد.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از خبرگزاری سلام، بروشور مذکور که تحت عنوان "با فرزند خود در تماس باشید" نام دارد، در تمامی فروشگاه های وودافون در سراسر آلمان موجود است و همچنین از طریق سایت مربوطه نیز قابل دانلود است.
راهنمای مذکور مزایای ارتباط از طریق تلفن همراه را براي والدین و فرزندان آنان بازگو می کند و آنان را از فوايد استفاده هدفمند و مسولانه از تلفن همراه آگاه می سازد.
انتشار بروشور جدید یکی دیگراز اقدامات وودافون در خصوص ایجاد امنیت وحمایت از کودکان ، نوجوانان و جوانان است.
راهنمای والدین در نهایت منطق تنظیم و تدوین شده و دستورالعمل های راحت و قابل فهمی در خصوص استفاده از کاربردهای مخابراتی تلفن همراه در اختیار آنان قرار داده است.
هدف از انتشار راهنمای مذکور این بوده که والدین در خصوص کاربردهای مختلف و متنوع تلفن های همراه آگاه شوند و از طرف دیگر توصیه های لازم در خصوص نحوه استفاده ایمن ودرست از آنها در اختیار آنان قرار داده شود.
"فردریش یوسن" مدیر اجرایی وودافون آلمان در همین خصوص می گوید: "امروزه کودکان ، نوجوانان و جوانان همگی با تلفن همراه بزرگ شده اند و با تمامی گزینه ها و قابلیت هایی که ارتباط همراه در اختیار آنان قرار می دهد ، آشنا هستند ، بنابراین این امر بسیار مهم است که والدین و کودکان خود در خصوص نحوه صحیح استفاده از تلفن همراه و مسولیت پذیر بودن آنان در خصوص استفاده از این وسیله ارتباطی را به آنان گوشزد کنند و بروشور و راهنمایی که وودافون ارائه داده است به والدین کمک می کند تا این مهم را به درستی انجام دهند."
بر اساس این گزارش وودافون تا کنون تدابیر امنیتی و حفاظتی بسیاری را در خصوص استفاده از تلفن همراه اتخاذ کرده است و در آینده نیز محصولات و سرویس های مرتبط بیشتری را ارائه خواهد داد که استفاده ایمن و مطمئن از تلفن همراه را از جانب کودکان و نوجوانان ، تضمین می کند.
در بروشور مذکور همچنین توضیح داده شده است که چگونه می توان هزینه های مربوط به برقراری ارتباط با تلفن همراه را کنترل کرد و یا اینکه چگونه باید نحوه استفاده نوجوانان و جوانان را از کاربردهای مختلف تلفن همراه نظیر گیم و سرویس ها ی ویژه دیگر، تحت مراقبت و نظارت قرار داد.
راهنمای مذکور همچنین توصیه هایی را در خصوص چگونگی استفاده ایمن و مطمئن از اینترنت ارائه داده است و همچنین در آن تاکید شده است که چگونه می توان از دسترسی کودکان و نوجوانان به برنامه های مختص بزرگسالان در تلفن همراه ، جلوگیری کرد.
بر اساس این خبر ، والدین می توانند با استفاده از کارتي به نام CallYa Junior از قبوض تلفن همراه فرزندان خود مطلع شده و آنها را کنترل کنند.
کارت مذکور به والدین امکان می دهد تا مبلغ ماهیانه ای را برای پرداخت هزینه های تلفن همراه فرزندان خود، در اختیار آنان قرار دهند، به این ترتیب که در اول هر ماه مبلغی معادل 10، 25 و یا 50 یورو از حساب های بانکی والدین برداشته شده و به حساب کارت اعتباری CallYa Junior فرزندان واریز می شود. یکی از مزایای کارت مذکور این است که تماس هایی که از طریق فرزندان با والدین برقرار می شود بصورت رایگان خواهد بود و به این ترتیب حتی اگر مقدار اعتبار سیم کارت های اعتباری نوجوانان به اتمام رسیده باشد ، آنان قادر خواهند بود تا با والدین خود از مدرسه و یا هرجای دیگری تماس برقرار کنند.
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”