تنوع جهاني خدمات تلفن همراه افزايش مي يابد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

تنوع جهاني خدمات تلفن همراه افزايش مي يابد

پست توسط Kingman_62 »

شرکت های ارائه دهنده خدمات تلفن همراه خود را آماده می کنند تا استفاده کنندگان از تلفن همراه را در هرکجا که هستند بیش از پیش سرگرم کنند.

در سال 2007 میلادی مالکان تلفن همراه قادر خواهند بود از خدمات و سرویس های بیشتری بر روي تلفن های همراه خود بهره مند شوند.
شرکت های ارائه دهنده خدمات تلفن همراه خود را آماده می کنند تا استفاده کنندگان از تلفن همراه را در هرکجا که هستند بیش از پیش سرگرم کنند.

اساس این خبر کاربران گوشي قادر خواهند بود از این پس در فرودگاه و یا در هرکجای دیگر از برنامه های سرگرم کننده ای نظیر تریلرهای تبلیغاتی فیلم های سینمایی و ديگر محتويات چندرسانه اي برخوردار شوند.
برخی از شرکت های سرویس دهنده، خدمات اختصاصی را صرفا به تلفن های همراه اختصاص می دهند و برخی دیگر از شرکت ها نیز سعی می کنند تا خدمات ویژه خود را بر روي گوشی هایی که از قابلیت اتصال به شبکه اینترنت برخوردار هستند، ارائه دهند.
یکی از طلایه داران اين عرصه گوگل است که سرویس Gmail خود را در اختیار استفاده کنندگان از تلفن همراه قرار داده است.
گوگل از یک نرم افزار واسط برای برقراری ارتباط با شبکه تلفن همراه استفاده مي کند و اغلب نیز این امکان را برای استفاده کنندگان از تلفن های همراه فراهم می آورد که آنان بتوانند از طریق سیستم ارسال پیام موارد مختلفی نظیر زمان سانس های مختلف سینما، لیست رستوران ها و موارد مشابه دیگر را جستجو کرده و اطلاعات لازم را در این خصوص به دست آورند.
بر اساس این گزارش ، برخي وب سایت های دیگر هم خدمات و سرویس های ویژه ای مخصوص کاربران تلفن همراه ارائه می دهند. به عنوان مثال خطوط هوایی Southwest Airlines به کاربران تلفن همراه امکان مي دهد تا با تلفن های همراه خود از طریق شبکه اينترنت، اطلاعات مربوط به پروازهای مختلف را به دست آورند. تصویر 

بر اساس این گزارش نه تنها دامنه خدمات وسرویس های موجود از طريق تلفن همراه گسترش می یابد بلکه راه های دستیابی به این سرویس ها نیز متنوع تر خواهند شد.

نسل آتی گوشی ها و دستگاه هاي بي سيم قابل حمل که مجهز به سیستم جستجوگرماهواره ای هستند، قادر خواهند بود تا اطلاعات مربوط به وضعیت آب و هوا، سهام و اخبار روز را به صورت آني در اختیار استفاده کنندگان قرار دهند.
شرکت MSN Direct، يکي از شرکت هايي که چنین برنامه ها و خدماتی را ارائه می دهد ، سرویس مشابهی را نیز از طريق "ساعت های مچی هوشمند" در اختيار علاقمندان قرار می دهد که انقلابي در زمينه ارائه به سرويس هاي ارزش افزوده به وجود آورده است.
گوشی ها وتجهیزات دیگر به کاربران امکان می دهند تا بتوانند برنامه های زنده و یا ضبط شده تلویزیونی را به PDA ، لپ تاپ و یا تلفن های همراه خود انتقال دهند.
بر اساس این خبر صحبت از دستگاه جدید دیگری نیز هست که ultra-mobile PCs (کامپیوترهای شخصی همراه ) نام دارند که البته از لپ تاپ ها کوچکتر ولی از PDA ها ، بزرگتر و قویتر هستند.
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”