موتورولا طرح های درآمد زای خود را اصلاح می کند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

موتورولا طرح های درآمد زای خود را اصلاح می کند

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- موتورولا که یکی از تولید کنندگان مطرح گوشی تلفن همراه محسوب می شود روز گذشته یک هشدار نامه را در خصوص کاهش سود این شرکت منتشر کرد.
در این هشدار نامه عنوان شده است که کسب و کار موتورولا در فصل چهارم سال به شدت ضربه خورده است چرا که در این فصل به خاطر افزایش میزان تقاضا برای گوشی های ارزانتر ، فروش شرکت کاهش چشمگيري داشته است.
موتورولا که دومین تولید کننده بزرگ گوشی تلفن همراه در جهان محسوب می شود با پایان یافتن فصل پایانی سال که در تاریخ سی ام دسامبر به پایان رسید، میزان فروش شرکت را پایین اعلام کرد بطوریکه این میزان در سطح 11.6 میلیارد دلار تا 11.8 میلیارد دلار برآورد شده که از میزان 12.1 میلیارد دلار میزان فروشی که در ابتدا پیش بینی شده بود ، پایین تر است.
به این ترتیب موتورولا تصمیم گرفته است تا در سیاست ها و طرح های مالی و درآمد زای خود تجدید نظر کند که این تجدید نظر بیشتر بر فاکتور جنگ شدید قیمت ها با نوکیا که برترین تولید کننده گوشی تلفن همراه درجهان و رقیب موتورولا محسوب می شود ، استوار است.
به گفته "اد زاندر" یکی از مدیران اجرایی موتورولا ، میزان فروش گوشی در مقطع مذکور در پایین ترین حد خود در طول 18 ماه گذشته قرار داشته است.
بر اساس این گزارش ، حدود 66 میلیون دستگاه گوشی تلفن همراه موتورولا در طول فصل چهارم سال گذشته به فروش رسید که این میزان فروش، میزان رشد ماهیانه ای بطور متوسط معادل 23 درصد و همچنین رشد سالیانه متوسطی معادل 48 درصد را نشان می دهد.


:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”