ال سی دی دو طرفه برای تلفن های همراه ساخته شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

ال سی دی دو طرفه برای تلفن های همراه ساخته شد

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- سامسونگ اعلام کرده که اولین صفحه نمایش ال سی دی جهان را تولید کرده که تصاویر مستقلی را در دو سوي صفحه نمایشگر ال سی دی تلفن همراه به نمایش درمی آورند.
صفحه نمایش دو طرفه جدید سامسونگ می تواند 2 تصویر کاملا متفاوت و یا مجموعه اطلاعات تصویری متمايزي را بطور همزمان در پشت و روی صفحه نمایش به تصویر بکشد.
لازم به ذکر است که دیگر صفحه نمایش های ال سی دی متداول تنها می توانند تصویری وارونه از یک داده تصویری را به نمایش درآورند.
بر اساس این گزارش تولید صفحه نمایش جدید در واقع یک صفحه نمایش را جایگزین دو صفحه نمایش می کند و به این ترتیب ضخامت کلی تلفن های همراه حداقل تا یک میلیمتر کاهش می یابد.
" یونگ جین هیوک" یکی از مسولین بخش صفحه نمایشگر شرکت سامسونگ الکترونیک در همین خصوص می گوید: " محصول جدید ما که یک صفحه نمایشگر دو طرفه است تعهدات سامسونگ در خصوص مجهز کردن مشتریان به جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های مربوط به صفحه نمایشگر را برآورده می کند. اين اقدام در حقیقت با هدف تولید گوشی های باریکتر انجام شده است."
وی همچنین در ادامه خاطر نشان کرد سامسونگ انتظار دارد همزمان با تولید انبوه گوشی های جدید در نیمه سال 2007 میلادی تقاضای مشتریان برای این نوع گوشی ها هم افزایش یابد.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”