نوکیا ، اینترنت را برای توسعه بازار تلفن همراه مهم دانست

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نوکیا ، اینترنت را برای توسعه بازار تلفن همراه مهم دانست

پست توسط DJ.HAMED »

تالیا نیوز- نوکیا اعلام کرده که همچنان سعی می کند پیشگامی خود را در بازار تلفن همراه حفظ کند و به همين منظور قصد دارد هم بر ارائه محصولات جدید و هم بر نمايش محصولات ارتقا یافته و جایگزین تاکيد کند.
"اولی پکا کالاسوو" مدیر نوکیا اظهارات فوق را در حضور بیش از دوهزار تن از اهالی صنعت مخابرات و اینترنت که در همایش Nokia World 2006 شرکت کرده بودند ، بیان کرد.
نوکیا پیش بینی کرده که اینترنت در عرصه جهانی به یکی از شاخه های اصلی و پیشروی بازار مخابرات تبدیل شود ، بازاری که انتظار می رود شمار مشترکان آن در سطح جهان تا سال 2010 میلادی به 4 میلیارد تن برسد.
مدیر اجرایی نوکیا در جریان اظهارات خود تصریح کرد : " مخابرات و ارتباطات سیار بار دیگر سریعتر از آنچه که همه ما انتظار داشتیم تغییر می کند و ما همچنان هم با بلوغ کامل این بازار فاصله زیادی داریم."
وی در ادامه افزود: " اینترنت نحوه زندگی و ارتباطات همه ما را تغيیر داده است وانتظار داریم که این امر نقش بسیار مهمی را در توسعه و گسترش فعالیت های نوکیا ایفا کند به این ترتیب که گستره بعدی و جدید اینترنت به تلفن همراه اختصاص داده خواهد شد و از این طریق راه های ارتباطی جدیدی برای مردم ایجاد می شود تا از آن طریق با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و هرگونه اطلاعاتی را در هر جایی که هستند بیابند."
وی در همین خصوص یادآور شد: "نوکیا قصد دارد طلایه دار و پیش روی این عرصه جدید باشد و خود را به عنوان شرکتی مطرح کند که مقوله اینترنت و همراه بودن را با یکدیگر ادغام خواهد کرد."
در این همایش دو روزه ، نوکیا میزان توسعه و گسترش فعالیت های خود در عرصه ارتباط همراه و سیار صنعت مخابرات را فراتر از حد پیش بینی ها توصیف کرد.
طبق آخرین پیش بینی هاي نوکیا ، تعداد مشترکین تلفن همراه در سال 2010 میلادی به 4 میلیارد تن خواهد رسید.
بر اساس این خبر ، سرویس پخش موسیقی ، پخش برنامه های همراه و سرويس جستجو ، نقش عمده ای را در پیشبرد این موفقیت هم در بازارهای پیشرفته و هم در بازارهای در حال توسعه ایفا می کنند .
گفته می شود که در بازارهای در حال توسعه شمار رو به افزایشی از مردم برای اولین بار از طریق تلفن های همراه خود بیشتر از کامپیوترهای شخصی به اینترنت دسترسی خواهند داشت .
با در نظر گرفتن این موضوع ، نوکیا اعلام کرده است که انتظار دارد میزان درآمد های حاصله این شرکت از بازار گوشی های جدیدی که مشترکین آنها را جایگزین گوشی های قدیمی خود می کنند 65 درصد از میزان کل درآمد بازارهای جهانی را در سال جاری به خود اختصاص دهد. همچنین انتظار می رود که این میزان تا سال 2010 میلادی بازهم افزایش یافته وبه 80 درصد برسد.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”