اکثر مموريهاي های جانبی گوشی بازار تقلبی هستند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

اکثر مموريهاي های جانبی گوشی بازار تقلبی هستند

پست توسط DJ.HAMED »

تاليانيوز- فروشندگان RAM در بازار گوشی تهران می گویند اکثر RAM های موجود در بازار تقلبی بوده اما کاربران گوشی به خرید این RAM های ارزان تمایل بیشتری نشان می دهند.
به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ما ، به نقل از فروشندگان گوشی و لوازم جانبی در بازار تهران کمتر فروشنده ای اقدام به عرضه RAM های اصلی می کند زیرا به دلیل قیمت بالا ، استقبالی از آنها نمی شود.
حسین یکی از فروشندگان گوشی و لوازم جانبی می گوید: تنها مسئله ای که مردم در خرید گوشی و لوازم جانبی از جمله RAM به آن توجه می کنند ، پایین بودن قیمت خرید است.
به گفته وی خریداران زمانی از خرید خود ابراز رضایت دارند که گمان کنند ، RAM یا گوشی مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت خریداری کرده اند .
علی که برای خریدن RAM به بازار مراجعه کرده است می گوید: گمان نمی کنم نمونه های قلبی چیزی کمتر از نمونه اصلی داشته باشند زیرا تا کنون جواب داده اند.
وی افزود: از همه مهمتر اینکه حداقل 20هزار تومان ارزانتر از نمونه های اصلی به فروش می رسند.
متخصصان گوشی نیز در این باره می گویند: سرعت RAM های تقلبی نسبت به نمونه اصلی بسیار پایین است به همین دلیل در اکثر مواقعه کاربران با مشکلاتی از جمله گير كردن (هنگ) گوشی مواجه می شوند.
به گفته متخصصان ، RAMهای تقلبی به صورت عمده و بدون بسته بندي وارد بازار شده و سپس هلوگرام های تقلبی بر روی آن چسبانده می شود.
آنان می افزایند : اما با وجود جو کنونی در بازار و تمایل مردم به خرید این نوع RAM ، فروشندگان نیز مجبور به عرضه محصولات پر فروش تر هستند.
به گفته یکی دیگر از فروشندگان تنها راه شناسایی نمونه تقلبی از اصلی ، اطلاع از قیمت پیشنهادی واردکنندگان RAM به بازار است.
وی می گوید : در حال حاضر چهار مدل تقلبی از RAM کینگ استون در بازار وجود دارد که نمایندگان کینگستون نیز به سختی توان شناسایی نمونه اصلی را دارند ، به همین دلیل توجه ای به این پدیده نمی کنند.
وی می افزاید : نماینده RAM سونی در ایران نیز برای شناسایی نمونه اصلی این شرکت ، از دستگاهی استفاده می کنند که قادر به شناسایی هلوگرام اصلی سونی است.
به گفته وی اما به دلیل افزایش RAM تقلبی ، قدرت کنترل این جریان از دست شرکت های وارد کننده RAM های اصلی نیز خارج شده است.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4350
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 23 اسفند 1384, 1:14 pm
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6691 بار
سپاس‌های دریافتی: 12081 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

قضيه رمهاي تقلبي خيلي جدي شده سوني هم در تبليغات زيادي در روزنامه ها کرده که رمهاي تقلبي نخريد و نشانه اصلي و تقلبي رو هم گفته.
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”