بازار پر رونق فروشندگان لوازم جانبی گوشی

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

بازار پر رونق فروشندگان لوازم جانبی گوشی

پست توسط DJ.HAMED »

تاليانيوز- در حالی که فروشندگان گوشی از روند موجود در بازار راضی نیستند، فروشندگان لوازم جانبی گوشی از رونق بازار خود خبر می دهند.
بازار لوازم جانبی گوشی چندی پس از ورود تلفن همراه به وجود آمد و در آن لوازمی از جمله قاب ، بند ، کیف و نرم افزار های مختلف با قیمتی بسیار پایین به فروش می رسد.
به گفته اکثر فروشندگان لوازم جانبی ، بازار لوازم جانبی به اندازه ای رونق داشته که اکثر فروشندگان گوشی قسمتی از فروشگاه خود را به محل عرضه لوازم جانبی اختصاص داده اند.
حمید یکی از فروشندگان لوازم جانبی تلفن همراه به خبرنگار تاليانيوز می گوید: اکثر مردم حداکثر سالی یک بار گوشی عوض می کنند اما برای خرید لوازم جانبی هر چند ماه یکبار به بازار مراجعه می کنند.
وی می افزاید : تنوع موجود در بازار لوازم جانبی تلفن همراه باعث شده مردم اشتیاق بیشتری به این بازار نشان دهند.
به گفته حمید ، یکی از مزیت های بازار لوازم جانبی ، مستقل بودن این بازار از تحولات بازار گوشی است بطوری که با کسادی به وجود آمده در بازار گوشی به دلیل افزایش تعرفه تلفن همراه ، بازار لوازم جانبی افت نداشته است.
آرش یکی از فروشندگان نرم افزار در بازار علا الدین تهران با اعلام رضایت از کسب و کار خود می گوید: ما آخرین برنامه های روز و آهنگ های متنوع را از اینترنت دانلود کرده و در قالب لوح های فشرده به کسانی که تمایل دارند عرضه می کنیم.
به گفته وی در هر لوح فشرده بیش از دو هزار آهنگ گوشی وجود دارد .
آرش می گوید: همچنین تعمیر نرم افزاری گوشی های مختلف و پر کردن حافظه آنها با انواع برنامه ها و زنگ ها از دیگر کارهای وی است.
آرش می افزاید: اکثر مراجعه کنندگان ما افرادی هستند که به دنبال نما آهنگ یا زنگ های جدید و متنوع مجاز یا غیر مجاز می گردنند که ما نیز به اندازه توان خود به آنان خدمات ارایه می دهیم.
وی افزود : تعداد مراجعه کنندگان به حدی است که ما با کمبود زمان مواجه می شویم.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”