بروز اختلال در ارسال پيام كوتاه تلفن همراه دولتي

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

بروز اختلال در ارسال پيام كوتاه تلفن همراه دولتي

پست توسط DJ.HAMED »

به‌دنبال بروز اختلال در ارسال پيام كوتاه (SMS) مشتركان تلفن همراه دولتي از عصر روز گذشته، معاون نظارت و مديريت شبكه‌ ارتباطات سيار گفت: اين اختلالات از بعدازظهر روز شنبه و به علت ارتقاي نرم‌افزاري در يكي از مراكز سوييچ SMS ارتباطات سيار پيش آمد و تاحدودي مشكلاتي در ارسال SMSها وجود داشت.
محمدحسين فلاح اصغري در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، اظهار كرد: پيام‌هاي كوتاه در بعضي از نواحي تهران حداقل بايد دو بار ارسال مي‌شد تا به مقصد برسد، اما سيستم SMS قطع نشده بود و تنها تنگناهايي در مسير ارسال وجود داشت؛ در حال حاضر اين مشكلات رفع شده است و مشكلي در مراكز SMS كشور وجود ندارد.
وي درباره‌ي علت اين ارتقاي نرم‌افزاري در شبكه تصريح كرد: وقتي تجهيزات جديدي وارد شبكه مي‌شود، اين امر براي يكنواخت كردن شبكه با سيستم‌هاي قبلي انجام مي‌گيرد.
معاون نظارت و مديريت شبكه‌ي ارتباطات سيار خاطرنشان كرد: در زمان مناسبت‌هاي خاص و اعياد نيز سعي مي‌كنيم ظرفيت مركزهاي سوييچ را افزايش دهيم تا با توزيع ترافيك در سطح شش مركز SMS كشور از بروز هرگونه اختلال و تنگنا جلوگيري كنيم.
وي همچنين درباره‌ي علت بروز مشكل در مكالمات تلفني برخي مشتركان اظهار كرد: هيچ گزارشي مبني بر بروز اختلال در مكالمات مشتركان به بخش نظارت و مديريت شبكه‌ي ارتباطات سيار اعلام نشده است.
اين در حالي است كه همزمان از روز گذشته، بسياري از ارتباط‌هاي مشتركان در تهران با قطعي‌هاي متناوبي مواجهند

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”