سيم‌كارت تا سه سال ديگر رايگان مي‌شود

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

سيم‌كارت تا سه سال ديگر رايگان مي‌شود

پست توسط DJ.HAMED »

معاون حقوقي و امور مجلس وزارت ارتباطات از واگذاري سيم كارت تلفن همراه به صورت رايگان تا پايان برنامه چهارم توسعه خبر داد
دكتر صمدمومن بالله، با تاكيد بر سياست دولت و به دنبال آن سياست وزارت ارتباطات مبني بر كاهش هزينه‌‏هاي دسترسي به ارتباطات، گفت: وزارت ارتباطات تمامي‌تلاش خود را به منظور برطرف كردن نياز مردم به كار مي‌‏گيرد.
وي با بيان اينكه طي چند سال اخير قيمت كاذب سيم كارت تلفن همراه را از بين برده‌‏ايم، تصريح كرد: در حال حاضر قيمت سيم كارت به سطحي حتي پايين‌تر از قيمت ثبت نام سال گذشته رسيده است.
دكتر مومن بالله گفت: در صدد هستيم با كاهش قيمت تا سال 88 كه پايان برنامه چهارم توسعه است، سيم كارت را به صورت رايگان در اختيار مردم قرار دهيم. معاون حقوقي و امور مجلس وزارت ارتباطات، با بيان اينكه بخشي از وديعه سيم كارت به مباحثي چون زيرساخت‌‏ها و توسعه اختصاص دارد، افزود: تا پايان برنامه به حدي خواهيم رسيد كه توسعه به صورت كامل انجام شده و زيرساخت‌‏ها نيازي به گسترش نداشته باشند، به اين‌ترتيب اين هزينه از مردم دريافت نمي‌‏شود. وي تصريح كرد: ارايه سيم كارت رايگان در كشورهاي پيشرفته دنيا متداول است و در اين كشورها تنها هزينه مصرف از مشتركان دريافت مي‌‏شود.
مومن بالله، با تاكيد بر اينكه با پايين‌‏تر آمدن قيمت سيم كارت از قيمت ثبت نام سال 84 هيچ ضرري متوجه ثبت نام‌‏كنندگان نشده است، خاطرنشان كرد: ثبت‌نام ريسكي است كه هر نفر انجام مي‌‏دهد، اما به منظور متضرر نشدن مشتركان، اعلام كرديم كه ثبت‌كنندگان مي‌‏توانند تا 17دي ماه جاري با مراجعه به دفاتر ثبت نام مبالغ واريزي خود را پس بگيرند.
وي گفت: طبق وعده وزارت ارتباطات، مابقي سيم‌كارت‌‏هاي ثبت نامي‌ تا پايان دي ماه واگذار خواهد شد.
مومن بالله با بيان اينكه كاهش قيمت سيم كارت، جنبه سرمايه‌‏گذاري در اين كالا را از بين برده است، يادآورشد: با وجود اپراتورهاي اول، ‏دوم و تاليا يك بازار رقابتي ايجاد شده است و اميدواريم مردم از نتايج اين رقابت سالم بهره ببرند.
وي همچنين از تنظيم مقدمات قرارداد اپراتور سوم تلفن همراه خبر داد و گفت: زمان خريد اوراق مناقصه اپراتور سوم اوايل سال 86 اعلام خواهد شد.
:grin:
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1468
تاریخ عضویت: شنبه 6 اسفند 1384, 9:30 pm
محل اقامت: تهران. شهرک اکباتان
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 186 بار

پست توسط ARMIN »

سلام
بعيد بدونم چنين چيزي امکان پذير باشه. آخه نبايد فقط به يه جنبه کار نگاه کرد. مي دونيد با اين کار چند نفر از نون خوردن مي افتند؟ الان خريد و فروش سيم کارت منبع درآمدي براي بسياري از مردم است.
Don't play games with the ones who love you
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”