رئیس انجمن صنفی فروشندگان سیم‌کارت، گوشی و لوازم جانبی: تالیا بدون تبل

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

رئیس انجمن صنفی فروشندگان سیم‌کارت، گوشی و لوازم جانبی: تالیا بدون تبل

پست توسط DJ.HAMED »

رئیس انجمن صنفی فروشندگان سیم کارت، با اشاره به اعلام کاهش قیمت ثبت‌نام سیم‌کارت اپراتور اول، گفت: رقابت اپراتورهای اول و دوم و تالیا، کاملا مثبت و تاثیرگذار است، به گونه‌ای که بازار تلفن همراه از حالت تک‌بعدی خارج ‌می‌شود.
افشار فروتن لاریجانی، در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا، اظهار داشت: اپراتورها، موظف هستند برای حضور در این کورس رقابتی، سرویس‌های گوناگونی ارائه دهند؛ این حرکت از سویی در جهت بهبود وضعیت کاربران موثر خواهد بود و از سویی در تمام بخش‌ها و زمینه‌ها مفید واقع می‌شود.
فروتن لاریجانی، گفت: هر کدام از اپراتورها دارای ویژگی‌های خاص خود هستند، ولی آنچه که در تحولات اخیر و کورس رقابتی در شبکه تلفن همراه قابل توجه است، حفظ جایگاه سیم‌کارت‌های تالیا در بازار است.
وی، افزود: تالیا، تاکنون در جذب مشتریان خود موفق بوده و این در حالی است که در جهت فروش این نوع سیم‌کارت کمترین تبلیغی صورت نگرفته است.
رئیس انجمن صنفی فروشندگان سیم‌کارت، گوشی و لوازم جانبی، در خصوص آخرین وضعیت سیم‌کارت‌های ایرانسل در بازار گفت: کاربران هنوز آشنایی کامل با این اپراتور ندارد و شبکه ایرانسل نیز کامل نیست؛ به همین منظور ارزیابی میزان موفقیت ایرانسل نیازمند زمان است و باید منتظر ارائه سایر سرویس‌های اپراتور دوم بود.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”