Skype تلفن های مخصوص مکالمه اینترنتی عرضه می کند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

Skype تلفن های مخصوص مکالمه اینترنتی عرضه می کند

پست توسط DJ.HAMED »

Skype که به ارائه سرویس های مکالمه و تماس های تلفنی اینترنتی رایگان مشهور است ، روز دوشنبه موفقیت خود را در خصوص گسترش سرویس تلفنی کم هزینه خود اعلام کرد.این سرویس از طریق تلفن همراه عمل می کند.
Skype در جریان نمایشگاه CES که در لاس وگاس برگزار شده اعلام کرد 12 نرم افزارتلفن همراه جدید و تجهیزات مرتبط به آنها را از طریق شرکت های تامین کننده تجهیزات مخابراتی عرضه می کند.
مدل های مذکور همچنین شامل مدل 2 حالته شرکت Netgear Inc موسوم به SPH200D می شود که این امکان را برای استفاده کنندگان از تلفن همراه فراهم می آورد تا بتوانند تماس های بین المللی را اعم از تماس های تلفنی معمولی و همچنین تماس های تلفنی اینترنتی از طریق تلفن همراه برقرار کنند.
دستگاه مذکور هم به پایه تلفن های استاندارد نصب می شود و هم به مسیریاب اینترنتی پهن باند و برخلاف بسیاری از نرم افزارهای موجود Skype که باید به یک کامپیوتر شخصی متصل شوند ، تنها به یک تلفن و یک کابل اتصال پهن باند نیاز دارد.
تجهیزات مشابه و مرتبط دیگری نیز از جانب شرکت های دیگری نظیر شرکت ASUS که شعبه تایوانی شرکت کامپیوتری Asustek است و همچنین شرکت IPevo, ، شرکت Philips Electronics NV هلند و شرکت Topcom NV که در بلژیک و هنگ کنگ مستقر است ، ارائه شده اند.
تلفن بی سیم VOIP841 فیلیپس نیز بدون اینکه نیازی به اتصال به کامپیوتر داشته باشد به راحتی امکان برقراری تماس تلفنی با استفاده از Skype را برای استفاده کنندگان فراهم می آورد.
دستگاه مذکور به محل اتصال پهن باند اینترنت و یا خط تلفن معمولی ، متصل می شود.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”