پخش برنامه های تلویزیونی در جدیدترین تلفن همراه ال جی

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پخش برنامه های تلویزیونی در جدیدترین تلفن همراه ال جی

پست توسط DJ.HAMED »

نمایشگاه وسایل و تجهیزات الکترونیکی CES از دیروز رسما کار خود را آغاز کرده ولی کمپانی ال جی از مدتی قبل تلفن جدید همراه خود را با طیف گسترده ای از قابلیت های سرگرم کننده معرفی کرده است.
گوشی ال جی مدل VX9400 که از ماه مارس از طریق اپراتور"وریزون وایرلس" ارائه خواهد شد( قیمت این تلفن هنوز مشخص نشده است) از قابلیت های متعددی برخوردار است که از آن جمله می توان به سیستم پخش صوتی و تصویری این تلفن اشاره کرد و علاوه بر این یکی از اولین گوشی هایی است که با سرویس جدید چندرسانه ای وریزون موسوم به V CAST Mobile TV ، سازگاری دارد.
طرح مدل اسپرت VX9400 به گونه ای است که از قابلیت چرخشی منحصر به فردی برخوردار است و هنگامیکه تلفن مذکور تا شده و بسته است فقط صفحه رنگی و چند دکمه کنترل مربوط به سیستم هدایت گر آن ( از جمله کلیدی که برای دستیابی به سرویس تلویزیون همراه لازم است ) به چشم می خورد.
هنگامیکه صفحه نمایشگر تلفن مذکور چرخیده و باز می شود ، کلیدهای تلفن به چشم می خورد و هنگامیکه باز می شود صفحه نمایشگر بصورت یک مستطیل در بالای بدنه و صفحه کلید تلفن مذکور قرار می گیرد و یک حالت "T" مانند را به وجود می آورد.
گوشی مذکور علاوه بر برخورداری از سرویس تلویزیون همراه که امکان مشاهده و تماشای پخش زنده برنامه های تلویزیونی را در صفحه تلفن همراه میسر می کند ، از سیستمی برخوردار است که امکان دسترسی استفاده کنندگان به سرویس V CAST music را فراهم می آورد.
این سیستم به کاربران اجازه می دهد که از این طریق از امکان دانلود موسیقی های زنده نیز برخوردار شوند.
این گوشی از یک دوربین تصویربرداری 1.3 مگاپیکسلی و دوربین فیلمبرداری و همچنین از جایگاه مخصوص کارت حافظه میکرو SD برخوردار است.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”