مدیر موتورولا: تلفن همراه آینده لوازم الکترونیکی است

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

مدیر موتورولا: تلفن همراه آینده لوازم الکترونیکی است

پست توسط DJ.HAMED »

"اد زندر" رئیس و مدیر اجرایی کمپانی موتورولا در جریان برگزاری بزرگترین نمایشگاه وسایل و تجهیزات الکترونیک موسوم به CES که در ایالات متحده آمریکا برگزار شده ، تصریح کرد تلفن های همراه در آینده برای کاربران جهیزات الکترونیکی به عنوان یک الگوی مصرفی مطرح خواهند شد.
زندر در جریان سخنانی در این نمایشگاه به این نکته اشاره کرد که سطح ارتباطات سیار و به خصوص تلفن همراه بسیار گسترش یافته است بطوریکه ماهانه 40 میلیون استفاده کننده از تلفن همراه در سطح جهانی به شبکه جهانی کاربران تلفن همراه اضافه می شوند.
وی در ادامه در همین خصوص خاطر نشان کرد هنوز هم اهمیت آنچه که گفته شد به خوبی مشخص نیست و اگر بخواهیم به عمق اهمیت این موضوع پی ببریم باید به این نکته توجه داشت که 25 تلفن همراه در هر ثانیه فروخته می شوند و این درحالی است که در همین زمان تنها 4 نوزاد نیز متولد می شوند که مقایسه این اعداد با یکدیگر خود اهمیت ارتباطات سیار را در دنیای امروز نشان می دهد.
زندر با اشاره به تلفن های همراه پیشرفته و مدرنی که در نمایشگاه مذکور در معرض دید عموم قرار داده شده اند و همچنین با صحه گذاشتن بر قابلیت های مدرن هریک از این گوشی ها به طور اخص به تلفن همراه موتورولا مدل MotoRizr Z6 که از یک دوربین تصویربرداری 2 مگا پیکسلی برخوردار است، اشاره کرد .
وی درادامه همچنین به انعقاد قرارداد شرکت موتورولا با یاهو اشاره کرد که بر اساس آن قرار است جدیدترین سرویس جستجوی همراه یاهو موسوم به Go for Mobile در گوشی های موتورولا گنجانده شود.
لازم به ذکر است که کمپانی یاهو در خصوص ارائه سرویس جدید خود ، از اخذ قراردادهایی با شرکت های سامسونگ الکترونیک ، نوکیا و "ریسرچ این موشن" خبر داده است.
بر اساس این خبر ، سرویس مذکور با استفاده از تکنولوژی موقعیت یاب ، اطلاعات مختلفی در خصوص وضع آب و هوا، راهنمای شهر و نقشه های مربوط به آن را در اختیار مالک تلفن همراه قرار می دهد.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”