سامسونگ خدمات گوگل و یاهو را به گوشی های خود اضافه کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

سامسونگ خدمات گوگل و یاهو را به گوشی های خود اضافه کرد

پست توسط DJ.HAMED »

سامسونگ قراردادهای جداگانه ای را با گوگل و یاهو منعقد کرده تا به این ترتیب ا خدمات اینترنتی این شرکت های بزرگ را در گوشی های خود بگنجاند.
سامسونگ اعلام کرده است که سرویس های یاهو نظیر Go for Mobile 2.0, Yahoo oneSearch, Yahoo Mail and Yahoo Messenger را در گوشی های خود که به بیش از 60 کشور صادر می شوند ، اضافه خواهد کرد.
گفتني است مدل SGH-E570 سامسونگ که به سرویس "جستجوی یاهو" مجهز می باشد، در حال حاضر عرضه شده است .
سامسونگ همچنین اعلام کرده که سرویس Yahoo oneSearch را نیز پس از ارائه جهانی در نیمه اول سال 2007 میلادی ، در تلفن های همراه خود خواهد گنجاند.
سرویس جستجوی یاهو علاوه بر اینکه بسیار سریع می باشد ، بسیار دقیق بوده و همچنین نتایج متعدد تایید شده ای را برای هرجستجو ارائه می دهد.
تلفن های همراه مجهز به سیستم جستجوی یاهو از طریق اپراتورهای تلفن همراه و هم از طریق کانال های توزیع مستقیم در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.
استفاده کنندگان همچنین می توانند نسخه بتای Go 2.0 را بر روی برخی از گوشي هاي منتخب سامسونگ بارگزاري کنند و برای اینکار باید به آدرس اینترنتی [External Link Removed for Guests] مراجعه کنند.
از طرف دیگر محصولات و خدمات گوگل نیز به زودي در تلفن های همراه سامسونگ موجود می باشند.
براساس این خبرمدل Ultra Edition 13.8 (SGH-Z720) سامسونگ مجهز به سرویس جستجوی گوگل و سرویس Gmail است و در حال حاضر به کشورهای مختلف صادر می شود.
از طرف دیگر مدل باریک و نسل سوم SGH-Z720 با فناوري HSDPA سازگار بوده و از یک دوربین 3 مگا پیکسلی ، پخش MP3 و بلوتوث برخوردار است.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”