درآمد اپراتور آمريکايي در سال 2006 میلادی 41 میلیارد دلار برآورد شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

درآمد اپراتور آمريکايي در سال 2006 میلادی 41 میلیارد دلار برآورد شد

پست توسط DJ.HAMED »

اپراتور"اسپرینت نکستل " آخرین آمار مربوط به وضعیت مالی خود و همچنین جزئیات مربوط به طرح ارتقا عملکرد شرکت مذکور و وضعیت ارزش سهام این شرکت را ، ارائه کرد.
شرکت مذکور اعلام کرده که انتظار دارد ماحصل مالی شرکت در سال 2006 درست هم تراز با وضعیت و جایگاه برتر این شرکت در بازار باشد.
اسپرینت نکستل همچنین اعلام کرده است که قصد دارد روند برنامه ها و طرح های،سیستم ها، محصولات و سرویس های عملیاتی تکمیلی و ارتقایی خود را همچنان ادامه دهد.
اسپرینت نکستل اعلام کرده است که در کوتاه مدت قصد دارد یک سرمایه گذاری 1.1 میلیارد دلاری اضافی دیگر را در خصوص فعالیت های تجاری خود انجام دهد و همچنین قصد دارد هزینه های مربوط به نسل چهارم شبکه بی سیم WiMAX خود را مشخص کند چرا که معتقد است اجراي اين طرح باعث افزایش سود خواهد شد.
بر اساس این خبر میزان ارزش سهام شرکت اسپرینت نکستل در مقطع پس از انجام معاملات ، 54 سنت و یا به عبارت دیگر 2.75 درصد پایین آمده بود.
شرکت "رستون" یکی از شرکت های فعال در عرصه تلفن همراه در منطقه ویرجینیا نیز اعلام کرده است که انتظار دارد میزان درآمد عملیاتی این شرکت در سال 2006 میلادی حدود 41 میلیارد دلار باشد.
شرکت مذکور در ماه اکتبر اعلام کرده بود که انتظار دارد میزان درآمد سال 2006 میلادی 41 میلیارد تا 41 و5 میلیارد دلار باشد.
بطور متوسط 26 تحلیلگر که توسط موسسه های تحقیقاتی First Call و Thomson Financial ، مورد نظر سنجی قرار گرفته بودند ، اعلام کرده بودند انتظار دارند شرکت میزان درآمد خود را در طول سال 2006 میلادی حدود 41.53 میلیارد دلار اعلام کند.
در طول فصل چهارم سال ، شرکت اسپرینت نکستل اعلام کرد که حدود 742 هزار تن را به میزان مشترکین خود اضافه کرده است و در پایان مقطع مذکور نیز میزان مشترکین این شرکت 53.1 میلیون نفر به ثبت رسیده است.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”