اتصالات برای دریافت دومین مجوز تلفن ثابت عربستان رقابت می کند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

اتصالات برای دریافت دومین مجوز تلفن ثابت عربستان رقابت می کند

پست توسط DJ.HAMED »

مدیر اجرایی شرکت Etihad (Mobily) که کنسرسیومی است متشکل از شرکت های تحت نظارت شرکت مخابراتی اتصالات امارات متحده عربی ، اعلام کرد شرکت مذکور برای دریافت دومین مجوز تلفن ثابت در عربستان سعودی وارد رقابت می شود.
به نوشته "عرب نیوز" ، این خبر درست پس از آن اعلام شد که این شرکت موفق شده بود 2 سال پیش دومین مجوز راه اندازي شبکه GSM را در عربستان به دست آورد.
به گفته این مقام مسول: "شرکت مذکور تاسیسات زیرساختی و زیربنایی مربوطه را در طول 2 سال گذشته در عربستان راه اندازی کرده است که از آن جمله می توان به شبکه فیبر نوری اشاره کرد. با استفاده از اين شبکه ارائه سرویس های بهتر و متنوع تر در عربستان ممکن مي شود.
مقامات مسول در رگولاتوري عربستان سعودی در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات CITC، اعلام کرده اند که رگولاتور مذکور مهلت بهره برداری از جواز جدید تلفن همراه را در این کشور تا تاریخ پایان فوریه تمدید کرد و این درحالی است که بخش مذکور مهلت بهره برداری از جواز مربوط به خط ثابت را نیز تا ماه مارس تمدید کرده است.
مقامات مذکور خاطر نشان کرده اند که اعطاي مجوزهای جدید باعث رشد و ارتقا صنعت مخابرات عربستان شده و باعث خواهد شد انحصار شرکت "مخابرات سعودی" نیز پایان یابد.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”