پخش فیلم های بالیوودي در تلفن های همراه

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پخش فیلم های بالیوودي در تلفن های همراه

پست توسط DJ.HAMED »

در حالیکه تمامی جهانيان در خصوص ازدواج "آبهیشک پاچان" و "آشواریا رای"-2 تن از ستارگان بالیوود- صحبت می کنند ، از پیوند دیگری که در نوع خود بسیار مهم محسوب می شود ، غافل شده اند، پيوند تلفن همراه و سينماي هند که به باليوود مشهور است.
صنعت فیلمسازي هند دومين صنعت مهم سینمای جهان محسوب می شود و اين کشور در جهان از نظر تعداد مشترکان تلفن همراه جايگاه چهارم را به خود اختصاص داده است. انتظار می رود که هند در سال های آتی جایگاه دوم را به خود اختصاص دهد.
بالیوود و دست اندرکاران صنعت تلفن همراه در حال حاضر توسط شرکت های Roamware و Hungama Mobile در قالب یک طرح واحد موسوم به ‘Mobile Bollywood Film Initiative’ به یکدیگر ملحق شده اند .
شرکت های مذکور طرحي را به منظور ساخت فیلم های کوتاه برای تلفن های همراه ، به اجرا درآورده اند.
Roamware که تامین کننده سرويس های جهانی رومینگ است ، برنامه ها و محتویات ويدئويي را برای تلفن های همراه در سراسر جهان فراهم می کند.
در حال حاضر درآمد جهانی دست اندرکاران صنعت تلفن های همراه از بازار سرگرمی 21 میلیارد دلار است و پیش بینی می شود که تا سال 2010 میلادی ، بالیوود حدود 42 میلیارد دلار از این طريق به خود اختصاص دهد.
هم اکنون روزانه 1.5 میلیون درخواست دانلود کليپ و فيلم هاي بالیوودي در هند وجود دارد.
این درحالی است که تعداد مشترکین سرویس های GSM در کشور هند 105.4 میلیون تن برآورد شده است.
بر اساس این گزارش شرکت های Roamware و Hungama Mobile و GSMA در حال حاضر با "سانجای گوپتا" یکی از فیلمسازان کشور هند ، همکاری می کنند تا پخش 3 فیلم کوتاه از بالیوود را بر روي تلفن همراه آغاز کنند.
فیلم های مذکور در کنگره جهانی 3GSM که قرار است در تاریخ 12 تا 15 فوریه در بارسلونای اسپانیا برگزار شود، نمایش داده خواهند شد.
انتظار می رود کنگره مذکور که یکی از بزرگترین رویدادهای سالیانه صنعت تلفن همراه در سطح جهان است بیش از 60 هزار شرکت کننده را جذب خود کند.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”