دوکومو تلفن همراه "تاچ اسکرین" عرضه کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

دوکومو تلفن همراه "تاچ اسکرین" عرضه کرد

پست توسط DJ.HAMED »

NTT DoCoMo ، برترین اپراتور تلفن همراه ژاپن روز سه شنبه یک تلفن همراه جدید را با صفحه نمایش "تاچ اسکرین" (حساس به تماس دست) معرفی کرد.
گوشی تلفن همراه دوکومو مدل "D800iDS" که توسط شرکت میتسوبیشی الکتریک تولید شده است ، یک گوشی تاشو است که به جای اینکه از یک صفحه نمایش و یک صفحه کلید برخوردار باشد ، در هر دو قسمت بالا و پایین که روی یکدیگر قرار می گیرند دارای یک صفحه نمایش است .
استفاده کنندگان از این گوشی تلفن همراه می توانند شماره ها را با نوشتن آنها با انگشت و یا با قلم مخصوص بر روی صفحه نمایش تاچ اسکرین ، شماره گیری کنند.
صفحه نمایش دستگاه مذکور این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد تا آنان بتوانند یک صفحه کلید را نیز در صورت دلخواه در صفحه نمایش تلفن مشاهده کنند و در صورت لزوم با آن شماره گیری کنند و یا اینکه برای تهیه متن پیام های کوتاه خود از آن استفاده کنند و با لمس کردن کلیدهایی که در صفحه نمایش نشان داده می شوند ، منوی تلفن را که در صفحه نمایش نشان داده می شود جستجو کنند.
تلفن مذکور همانند یک کتاب باز می شود و به استفاده کنندگان این امکان را می دهد تا با استفاده از یک قلم مخصوص بازی مورد نظر خود را کنترل کنند.
بر اساس این گزارش تلفن iPhone ، شرکت Apple Inc نیز دارای ویژگی مشابهی بوده و از یک صفحه نماش تاچ اسکرین برخوردار است.
تلفن iPhone یک گوشی کامل تلفن همراه است که از سیستم پخش دیجیتال موسیقی iPod نیز برخوردار است و اخیرا توسط کمپانی تولید کننده تجهیزات الکترونیکی آمریکایی - Apple Inc – معرفی شده است.
دوکومو اعلام کرده است که تلفن همراه جدید این کمپانی که قرار است در ماه فوریه در کشور ژاپن در معرض فروش قرار داده شود ،به کاربران امکان می دهد تا آنان بتوانند پیام های دست نویس خود را برای یکدیگر ارسال کنند و یا اینکه تصاویر نقاشی را در قالب ضمیمه e-mail ارسال کنند.
تلفن مذکور همچنین طیف گسترده ای از گیم ها و نرم افزارهای سرگرم کننده دیگر را نیز ارائه می دهد.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”