اپراتور برزیلی و 1.5 میلیون مشتری خدمات بانکی همراه

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

اپراتور برزیلی و 1.5 میلیون مشتری خدمات بانکی همراه

پست توسط DJ.HAMED »

اپراتور برزیل Oi انتظار دارد تا پایان سال 2007 میلادی تعداد مشتریانی که از سرویس خدمات بانکی سیار آن در 16 ایالت برزیل استفاده می کنند به 1.5 میلیون تن برسد.
Oi که در حقیقت یکی از بخش های "تلمار" که بزرگترین اپراتور خطوط کابلی برزیل است ، محسوب می شود اخیرا سرویسی را راه اندازی کرده است که Oi Paggo نام دارد .
بر اساس این خبر سرویس مذکور به کاربران امکان می دهد تا تمامی پرداخت های بانکی خود را از طریق تلفن های همراه انجام دهند.
بر اساس این خبر اولین مرحله پروژه مذکور در شهر "ریو دوژانیرو" ، پایتخت برزیل ، به اجرا درخواهد آمد.
به گفته سخنگوی Oi، سرویس Oi Paggo در 50 هزار موسسه به ثبت رسیده موجود خواهد بود و 7 میلیون معامله و تبادل تجاری - بانکی را در برخواهد گرفت .
وی درادامه در همین خصوص تصریح کرد که شرکت مذکور در ادامه سال جاری سرویس Oi Paggo را در بقیه شهرهای برزیل نیز راه اندازی خواهد کرد.
شرکت Oi در سال 2006 میلادی طرح مذکور را بصورت آزمایشی در شهر "ناتال" واقع در شمال شرقی برزیل و همینطور شهر "اوبرالاندیا" واقع در ایالت "میناس گریاس" به اجرا درآورده بود.
پروژه های اولیه یا آزمایشی مذکور حدود 300 موسسه را تحت پوشش خود قرار دادند علاوه بر اینکه به بیش از 12 هزار استفاده کننده سرویس داده و روزانه حدود 80 هزار معامله و تبادل تجاری – بانکی را در بر می گرفتند.
شرکت Oi 12.6 میلیون مشتری دارد و در 16 ایالت برزیل از جمله ریو دو ژانیرو ، اسپیریتو سانتو، میناس گریاس ، آمازون و باهیا فعال است.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”