بي توجهي به خدمات اينترنتي همراه در آمريکا

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

بي توجهي به خدمات اينترنتي همراه در آمريکا

پست توسط DJ.HAMED »

شرکت RarePlay که یک شرکت فعال در زمینه پژوهش در مورد نسل آتی فناوری ها می باشد، اخیرا بر اساس نظرسنجی هایی که به عمل آورده ، اعلام کرده که تنها 8 درصد از هزار مارک گوشی تلفن همراه برتری که مورد بررسي قرار گرفته اند با مرورگرهای اینترنتی متداول سازگاری کامل دارند.
اين امر بدان علت است که دستگاه های بی سیم نظیر تلفن های همراه و PDA ها از پهنای باند محدود و صفحه های نمایش کوچک که نمایش صفحات اینترنتی را مشکل و یا بعضا غیر ممکن میسازد،برخوردارند.
از سوي ديگر اکثر شرکت ها به سازگار نمودن سايت هاي خود براي مشاهده بر روي تلفن همراه اهميت نمي دهند. صنایعی که از درصد تطابق بیشتری برخوردار هستند در 5 گروه بندی عمده طبقه بندی می شوند که عبارتند از : لوازم الکترونیکی منزل (16%) ، شرکت های بیمه (17%) ، بخش سرگرمی (17%) ، مسافرتی (18%) و در نهایت Internet & ISPs (23%) .
این درحالی است که بخش های دارویی ، فروش و آموزشی از میزان تطابق یک درصدی یا کمتر با سایت های مربوط به شبکه اینترنتی برخوردار هستند.
به گفته "ران نولتون" یکی از مقامات شرکت RarePlay : " امروزه مردم از یک شیوه زندگی سیار برخوردار هستند و انتظار دارند که از هر جایی و از هر طریق به اطلاعات دسترسی داشته باشند و این دقیقا همان کارآیی و شاخصه ای است که ، قابلیت های سازگار با شبکه اینترنتی در تلفن همراه ، آن را ارائه می دهند."
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”