با عرضه گوشي هاي جديد، بازار زنده شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

با عرضه گوشي هاي جديد، بازار زنده شد

پست توسط DJ.HAMED »

با شروع سال 2007 شرکت های متعددی در پی آن بودند که گوشی های هوشمند بیشتری تولید کرده و علاوه بر افزايش فروش ، موفق به پیش افتادن از دیگر رقبا شوند.
توجه خریداران گوشی به کیفیت صفحه نمایش ، دوربین ، صدا و قابلیت های مختلف اینترنتی از جمله جستجو و بازخوانی صندوق پستی باعث شده سازندگان گوشی بیشترین توان خود را در این زمینه ها بکار گیرند.
البته هر روز بر تعداد طرفداران Pocket PC افزوده می شود اما کماکان گوشی های هوشمند نیز طرفداران خاص خود را دارند.
برخی از شرکت های سازنده گوشی های هوشمند به دلیل توجه بیشتر خریداران گوشی به کیفیت دوربین های فیلمبرداری و صدای این گوشی ها تصمیم به ارتقای کیفیت دوربین و امکانات صوتي گوشی های خود گرفتند اما شرکت های نوکیا و ال جی پیشتازان این عرصه بودند.
شرکت نوکیا ، گوشی N95 خود را که دارای دوربین پنج مگاپیکسلی است و در ماه سپتامبر سال 2006 ساخته شده است را چند روز مانده به شروع سال نو میلادی به بازار جهانی عرضه کرد که کمتر از یک ماه بعد به بازار ایران هم رسيد.
شرکت ال جی نیز برای کم کردن فاصله و کسب رتبه بهتر در آسیا و خاورمیانه گوشی kg 920 را که در ماه فوریه سال 2006ساخته شد دو ماه پیش روانه بازار جهانی کرد که چند روز پس از عرضه آن N95 نوکیا نیز به بازار ایران رسید.
گفتنی است که ماکت گوشی kg920 ال.جی دو ماه قبل در پشت ویترین های جذاب برخی از فروشگاه های خیابان جمهوری به نمايش درآمد، اما خود گوشی دو ماه بعد با خدمات متفرقه در بازار عرضه شد.
آنچه که مسلم است ، فصلی نو در بازار رقابتی تلفن همراه آغاز شده است و شرکت های سازنده گوشی نسبت به حرکت های هم بی تفاوت نخواهند بود و توليدات جديد خود را هر چه زودتر به بازار عرضه خواهند کرد.
سهیل یکی از جوانانی که علاقه زیادی به گوشی های روز بازار دارد و یکی از جدید ترین گوشی های موجود در دست وی است ، می گوید: با ورود گوشی های پنج مگاپیکسلی دیگر تمایلی به خرید مدلهای رده پایین ندارد و کمی صبر می کند تا با ثبات قیمت این گوشی ها درتهران، یک گوشی پنج مگا پیکسلی بخرد.
با این وجود شرکت های بزرگ سازنده گوشی در جهان نسبت به تحولات اخیر بی تفاوت نخواهند ماند و برای باقی ماندن در کورس رقابت با نوکیا و ال جی ، به زودی شاهکارهای تازه خود را عرضه خواهند کرد.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”