پليس اسکاتلند از مزاياي فناوري بي سيم بهره مند مي شود

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پليس اسکاتلند از مزاياي فناوري بي سيم بهره مند مي شود

پست توسط DJ.HAMED »

به يمن بودجه اجرايي كه دولت اسكاتلند قول تامين آن را داده است ، پليس اين كشور گام ديگري را به سوي بهره گيري به موقع از اطلاعات مربوط به وقايع مختلف ، برداشته است.
بر اساس اين خبر، بودجه مذكور كه حدود 388 هزار پوند است يكي از اركان اساسي طرح 1.2 ميليارد پوندي توسعه است كه از سوي شركت نرم افزاري متخصصين Beat Systems و پليس حمل و نقل انگليس (BTP) در نظر گرفته شده است.
شركت مذكور در حال حاضر در حال تدوين طرح سيستم هاي همراه دستي و مخصوص خودرو است كه ماموران پليس را قادر مي سازد اطلاعات خود را بدون نياز به بازگشت به قرارگاهشان به روز کنند.
BTP يا نيروي پليس حمل ونقل بريتانيا يكي از اولين نيروها در انگليس است كه با استفاده از اطلاعات همراه عمليات خود را انجام مي دهد و در حال حاضر نيز براي تكميل فناوري مذكور با شركت Beat Systems همكاري مي كند.
"پل راب" يكي از افسران ارشد BTP نيز در همين خصوص مي گويد: " از زمانيكه سيستم هاي مخابراتي راديويي در اختيار ماموران پليس قرار داده شده است سيستم اطلاعات همراه از اين قابليت برخوردار شده است تا خود را به عنوان يكي از بارزترين پيشرفت هاي صنعت مخابرات مطرح كند ."
وي در ادامه در خصوص مزيت هاي سيستم فوق مي افزايد: "ما بر اين باوريم كه تكنولو‍‍ژي مذكور مزاياي عملياتي زيادي را در اختيار ما قرار خواهد داد و باعث خواهد شد تا عمليات ما از تاثير گذاري بيشتري برخوردار شود."

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”