بریتانیایی ها در ماه دسامبر بیش از 4 میلیارد اس ام اس ارسال کردند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

بریتانیایی ها در ماه دسامبر بیش از 4 میلیارد اس ام اس ارسال کردند

پست توسط DJ.HAMED »

با توجه به آماری که اخیرا از سوی موسسه Mobile Data Association (MDA) ارائه شده است ، میزان ارسال پیام های کوتاه شهروندان بریتانیایی در ماه دسامبر سال 2006 میلادی ، برای اولین بار از مرز 4 میلیارد اس ام اس گذشت.
میزان قابل توجه 4.3 میلیارد اس ام اس که در ماه دسامبر به ثبت رسیده است ، مجموع اس ام اس های ارسالی سال 2006 میلادی در بریتانیا را به 41.8 میلیارد رسانده است .
در حقیقت این میزان حتی از میزان 40 میلیارد اس ام اسی که از جانب موسسه MDA پیش بینی شده بود فراتر رفته و میزان متوسط روزانه ای معادل 114 میلیون اس ام اس را به ثبت رسانده است.
بر اساس این گزارش پیام هایی که در آخرین ماه سال 2006 میلادی در بریتانیا در میان اشخاص و از طریق شبکه GSM ارسال شده است رشد 38 درصدی را در مقایسه با میزان 3.1 میلیارد اس ام اس به ثبت رسیده در ماه دسامبر سال 2005 میلادی نشان می دهد و از طرفی هم نشانگر ارسال روزانه 138 میلیون اس ام اس به طور میانگین می باشد.
بر اساس این گزارش در روز کریسمس سال 2006 میلادی نیز این رقم به 205 میلیون اس ام اس رسید که میانگینی معادل 8 میلیون اس ام اس در هر ساعت را نشان می دهد.
از طرف دیگر میزان اس ام اس های ارسالی در اولین روز سال جدید میلادی در سال 2007 میلادی نیز از رقم مذکور باز هم بالاتر بوده و میزان 214 میلیون اس ام اس را نشان می دهد که این میزان بالاترین میزان اس ام اس های ارسالی است که توسط موسسه MDA به ثبت رسیده است.
از طرف دیگر هنگامیکه رقم مذکور با میزان میانگین روزانه 42 میلیون اس ام اسی که 5 سال پیش و در دسامبر سال 2001 میلادی به ثبت رسیده مقایسه می شود مشخص می شود که شهروندان بریتانیایی تا چه حد پیشرفت کرده اند بطوریکه اس ام اس و ارسال پیام به یک ابزار مهم مخابراتی برای آنان تبدیل شده است و هیچ محدودیت سنی را هم در بر نمی گیرد.
موسسه مذکور همچنین پیش بینی کرده است که این روند رو به رشد در سال جاری نیز باز هم افزایش خواهد یافت و در سال 2007 میلادی 45 میلیارد پیام کوتاه (اس ام اس ) رد وبدل شود .
به این ترتیب بطور میانگین 3.75 میلیارد پیام کوتاه در طول ماه و روزانه نیز 123 میلیون پیام کوتاه ارسال خواهد شد.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”