میزان فروش گوشی در برزیل به 24 میلیون دستگاه خواهد رسید

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

میزان فروش گوشی در برزیل به 24 میلیون دستگاه خواهد رسید

پست توسط DJ.HAMED »

روزنامه "والور اکونومیکو" نوشت : تولید کنندگان عمده تلفن همراه انتظار دارند بازار تلفن همراه در کشور برزیل در سال جاری با میزان فروشی معادل 24 میلیون دستگاه روبرو شود.
روزنامه مذکور همچنین تصریح کرده است که اکثر گوشی های خریداری شده در سال جاری گوشی هایی هستند که به عنوان گوشی های جایگزین خریداری شده اند.
تولید کنندگان مذکور همچنین برآورد کرده اند که از میزان 24 میلیون گوشی فروخته شده در سال گذشته حدود 14 میلیون دستگاه برای استفاده اولیه خریداری شده و حدود 10 میلیون دستگاه دیگر نیز دستگاه هایی بودند که به عنوان گوشی های جایگزین خریداری شدند.
این در حالی است که شرکت های تولید کننده انتظار دارند که میزان تقاضا برای خرید گوشی های جایگزین به 20 میلیون افزایش خواهد یافت و میزان خرید گوشی ها به عنوان خرید اول استفاده کنندگان نیز به میزان 4 میلیون دستگاه خواهد رسید.
تولید کنندگان همچنین به تولید گوشی های ارزان قیمت ادامه می دهند تا استفاده کنندگان کم درآمد از آنها استفاده کنند چرا که بخش عمده ای از جمعیت برزیلی ها را اقشار کم درآمد تشکیل می دهد که که به گفته "اسوالدو ملو" مدیر شعبه محلی سامسونگ در برزیل ، توان قدرت خرید گوشی های پیشرفته را دارا نمی باشند.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”