علاقه به گوشي های تاچ اسکرین بیشتر می شود

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

علاقه به گوشي های تاچ اسکرین بیشتر می شود

پست توسط DJ.HAMED »

طبق آخرین گزارش هایی که توسط موسسه تحقیقاتی Strategy Analytics انجام شده است : " گوشي iPhone ساخت اپل علاقه به تلفن های همراه تاچ اسکرین را ظرف 2 سال آينده افزایش می دهد تا میزان فروش این دستگاه در مدت مذکور به 115 میلیون واحد برسد."
براساس این گزارش، تاثیر iPhone بر فروشندگان تجهیزات مذکور به ویژه تولید کنندگان محصولات تاچ اسکرین مورد ارزیابی قرار گرفته است.
از طرف دیگر گفته می شود گوشي iPhone مفروض بیشتر شبیه یک تلفن همراه است تا یک iPod و پیش بینی شده است به مجرد اینکه گوشي مذکور در ژوئن سال 2007 به بازارهای آمریکا وارد شود ، با فروش میلیونی مواجه خواهد شد.
همانطور که می دانیم تلفن همراه مذکور یک گوشي 4 بانده است و نه 3G که دارای یک صفحه نمایش تاچ اسکرین بزرگ و قابل لمس است و از مزایای دیگری نظیر دوربین 2MP ، بلوتوث ، WiFi و حافظه 4 و 8 گیگابایتی برخوردار است.
بر اساس این گزارش تنها وجه تمایز گوشي مذکور با گوشي های دیگر ، صفحه خازنی تاچ اسکرین آن است که نه تنها تلفن مذکور را از دیگر تلفن های مشابه جدا می کند بلکه یک جنبه کاملا نوآورانه را به آن می دهد.
"استوارت رابینسون" مدیر بخش تولید گوشی موسسه Strategy Analytics در همین خصوص می گوید: "عرضه iPhone ما را به این نتیجه می رساند که بازار تلفن های همراه تاچ اسکرین به زودی ارتقا پیدا خواهد کرد."
وی در ادامه افزود: "بسیاری از شرکت ها نظیر Synaptics, ALPS, Cypress, Quantum Research و Immersion باید انتظار داشته باشند که ظرف چند ماه آینده سود و منفعت زیادی را از تلفن های تاچ اسکرین به دست آورند."

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”