ظهور تلويزيون بر صفحه تلفن هاي هم

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 4116
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 6:16 pm
سپاس‌های ارسالی: 4503 بار
سپاس‌های دریافتی: 4327 بار
تماس:

ظهور تلويزيون بر صفحه تلفن هاي هم

پست توسط Reza6662 »

ظهور تلويزيون بر صفحه تلفن های همراه ژاپن

کاربران تلفن های همراه در ژاپن اينک می توانند تلويزيون تماشا کنند.
تصویر
برای نخستين بار، کاربران تلفن های همراه در شهرهای ژاپن اينک می توانند با استفاده از گوشی های سازگار، به تماشای تلويزيون های ديجتال بنشينند.
هرچند اين اولين بار نيست که چنين خدماتی در جهان ارائه می شود، اما ژاپن با دسترسی به مشترکان بيشتر در مقايسه با کشورهای ديگر، شانس اين را دارد که به بزرگترين بازار اين خدمات بدل شود.
در حال حاضر با توجه به توليد محدود گوشی های سازگار با خدمات تلويزيونی، يافتن تلفن های جديد در فروشگاه های ژاپن به سختی امکان پذير است.
تصویر
90 ميليون کاربر تلفن همراه در ژاپن تا به حال می توانستند با گوشی های ظريفشان، از بازی های ويديويی روی تلفن هایشان لذت ببرند، Email بفرستند و يا سايت های اينترنتی را مرور کنند.
در حاليکه شرکت های تلفن مشغول بررسی امکانات بالقوه و تعداد مشترکان قابل دستيابی هستند، خدمات تازه که ماه ها مورد آزمايش قرار داشتند همچنان بصورت رايگان در دسترس هستند.
پخش کننده های تلويزيونی نظير تلويزيون نيپون، تلويزيون فوجی و تی وی آساهی از جمله شرکت هايی هستند که قراردادهايی را با شرکت های تلفن امضا کرده اند.

'در تدارک محتوای ويژه'
در کوتاه مدت، پخش کنندگان ديجيتال با استفاده از آنتن، همان برنامه های عادی تلويزيونی را برای تلفن های همراه پخش می کنند.
اما گفته می شود شرکت های تلفن 'در تدارک محتوای ويژه' تلفن های همراه هستند تا در دسترس مشترکان خود قرار دهند.
شرکت های عمده تلفن های همراه در ژاپن می گويند گوشی های با قابليت دريافت تلويزيون از فروش خوبی برخوردار بوده اند اما آنها هنوز آمار و ارقامی در اين زمينه ارائه نکرده اند.
مشترکان با باتری های عادی تلفن هايشان می توانند تا حدود سه ساعت، بدون وقفه به تماشای برنامه های تلويزيونی بپردازند.

منبع: BBC Persian
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”