هکرها بانکداري همراه را هدف گرفته اند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

هکرها بانکداري همراه را هدف گرفته اند

پست توسط DJ.HAMED »

نتایج تحقیقاتی که اخیرا به عمل آمده نشان مي دهد، در سال جاری شاهد افزایش میزان حملات هکرها به تلفن های همراه هوشمند خواهيم بود.
بر اساس این گزارش از آنجایی که اخیرا برخی از سرویس های بانکی جدید نظیر سیستم پرداخت در برخی از تلفن های همراه هوشمند با قابلیت اتصال به اینترنت راه اندازی شده است ، یک گروه تحقیقاتی هشدار داده که میزان حملات هکرها به اینگونه گوشي ها و اطلاعات بانکی موجود در آنها افزایش خواهد یافت.
شرکت TowerGroup که یک شرکت مشاوره ای و تحقیقاتی است و موضوع تحقیق خود را بر روي سرویس های مالی جدید متمرکز کرده ، بر این باور است که در بسیاري از سرویس های تجاری و مالی که اخیرا راه اندازی شده و از طریق تلفن همراه سرویس می دهند اصول منطقی مربوط به نکات امنیتی تلفن همراه را در نظر گرفته نشده است.
در میان سرویس های جدید mobile wallet ، به کاربران امکان مي دهد از تلفن همراه به عنوان کارت اعتباری استفاده کنند.
بنا بر اعلام شرکت تحقیقاتی مذکور ، موفقیت سیستم بانکی سیار و راه کارهای پرداخت از طریق تلفن همراه که اخیرا ارائه شده اند زمانی کامل خواهد شد که صنعت تجارت و بانکداري همراه توانایی خود را در خصوص کنترل موثر مشکلات بدافزاری نشان دهد.
بر اساس این خبر، از زمانی که تلفن های همراه توانایی ارائه خدماتي نظير تبادل ای میل ، ارسال پیام فوری و جستجوی شبکه را به دست آورده اند بیش از 200 ویروس مربوط به تلفن همراه شناسایی شده است.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”